فایل ورد (word) بررسي تاثير ميسان استفاده از سيستم هاي اطلاعات مديريت بر ساختار سازماني شهرداري هاي استان خوزستان

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي تاثير ميسان استفاده از سيستم هاي اطلاعات مديريت بر ساختار سازماني شهرداري هاي استان خوزستان دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي تاثير ميسان استفاده از سيستم هاي اطلاعات مديريت بر ساختار سازماني شهرداري هاي استان خوزستان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي تاثير ميسان استفاده از سيستم هاي اطلاعات مديريت بر ساختار سازماني شهرداري هاي استان خوزستان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي تاثير ميسان استفاده از سيستم هاي اطلاعات مديريت بر ساختار سازماني شهرداري هاي استان خوزستان :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : نخستين همايش ملي حسابداري و مديريت

تعداد صفحات :17

چکیده مقاله:

ساختار سازمانی یکی از اجزای مهم و تعیین کننده ی کارایی هر سازمان است که بهبودهای اساسی را در عملکرد سازمان موجب می شو. ساختار سازمانی، مهمترین نقش را در کارکرد اثربخش سازمان های امروزی، از کارگاه های کوچک تا دولت های ملی جوامع مختلف ایفا می کند. اگر سطح مدیریت از تکنولوژی اطلاعات مناسب بهره مند شود، ساختار سازمانی نیز باید به گونه ای طراحی شود که اطلاعات مناسب در اختیار مدیران قرار گیرد. برای تامین چنین اطلاعاتی، امروزه از کامپیوتر استفاده می شود و سیستم های اطلاعات مدیریت در این راستا کاربرد گسترده تری یافته اند. یک سیستم اطلاعتی مدیریت نوعی سیستم اطلاعاتی موجود در سطح مدیریت یک سازمان است که در وظایف برنامه ریزی، کنترل و تصمیم گیری با فراهم آوردن گزارش های خلاصه و ویژه، مدیران را یاری می رساند. با توجه به توسعه تکنولوژی اطلاعاتی و نقش اطلاعات در سازمان های مدرن، نقش سیستم اطلاعات مدیریت بیش از پیش اهمیت یافته است. تحقیق حاضر به صورت مروری و با هدف سنجش تاثیر میزان استفاده از سیستم های اطلاعات مدیریت بر ساختار سازمانی شهرداری های استان خوزستان صورت پذیرفته است. پس از بررسی مفاهیم و تحقیقات صورت گرفته در حوزه ی موضوع، نتایج به دست آمده بیانگر آن است که سیستم های اطلاعات مدیریت بر ساختار سازمانی و ابعاد آن (رسمیت، پیچیدگی، تمرکز) در شهرداری های استان خوزستان اثرگذار است.

لینک کمکی