فایل ورد (word) بررسي رابطه بين دانش بازار و مزيت رقابتي با توجه به نقش ميانجيگري استراتژي اقيانوس آبي در بانک صادرات

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي رابطه بين دانش بازار و مزيت رقابتي با توجه به نقش ميانجيگري استراتژي اقيانوس آبي در بانک صادرات دارای 27 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي رابطه بين دانش بازار و مزيت رقابتي با توجه به نقش ميانجيگري استراتژي اقيانوس آبي در بانک صادرات  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي رابطه بين دانش بازار و مزيت رقابتي با توجه به نقش ميانجيگري استراتژي اقيانوس آبي در بانک صادرات،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي رابطه بين دانش بازار و مزيت رقابتي با توجه به نقش ميانجيگري استراتژي اقيانوس آبي در بانک صادرات :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : نخستين همايش ملي حسابداري و مديريت

تعداد صفحات :27

چکیده مقاله:

مزیت رقابتی، وضعیتی است که یک بنگاه را قادر می سازد با کارایی بالاتر و به کارگیری روش های برتر، محصول را با کیفیت بالاتر عرضه نماید و در رقابت با رقبا سود بیشتری را برای بنگاه فراهم آورد. یک واحد اقتصادی زمانی دارای مزیت رقابتی است که بتواند به دلایل خاص که ناشی از ویژگی های آن واحد است (مانند وضعیت مکانی، فناوری، پرسنلی و ...) به طور پیوسته تولیدات خود را نسبت به رقبایش با هزینه پایین تر و کیفیت بالاتر عرضه کند. هدف این تحقیق بررسی رابطه بین دانش بازار و مزیت رقابتی با توجه به نقش میانجی گری استراتژی اقیانوس آبی در بانک صادرات می باشد. جامعه آماری این پزوهش، شامل تمامی کارکنان بانک صادرات جمعا به تعداد 50 نفر می باشد. نتایج حاصل از تحقیق نشان می دهد که بین دانش بازار با مزیت رقابتی و استراتژی اقیانوس آبی در بانک صادرات رابطه معنادار وجود دارد. نتایج همچنین نشان می دهد که بین استراتژی اقیانوس آبی و مزیت رقابتی در بانک صادرات رابطه معنادار وجود دارد. نتایج همچنین نشان می دهد که بین دانش بازار و مزیت رقابتی با توجه به نقش میانجی گری استراتژی اقیانوس آبی در بانک صادرات رابطه معنادار وجود دارد.

لینک کمکی