فایل ورد (word) نقش صنايع دستي قوم ترکمن در توسعه استان گلستان با تاکيد بر اقتصاد گردشگري و کارآفريني روستايي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) نقش صنايع دستي قوم ترکمن در توسعه استان گلستان با تاکيد بر اقتصاد گردشگري و کارآفريني روستايي دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) نقش صنايع دستي قوم ترکمن در توسعه استان گلستان با تاکيد بر اقتصاد گردشگري و کارآفريني روستايي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) نقش صنايع دستي قوم ترکمن در توسعه استان گلستان با تاکيد بر اقتصاد گردشگري و کارآفريني روستايي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) نقش صنايع دستي قوم ترکمن در توسعه استان گلستان با تاکيد بر اقتصاد گردشگري و کارآفريني روستايي :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : اولين همايش ملي کارآفريني

تعداد صفحات :12

چکیده مقاله:

تحقیق حاضر با عنوان فایل ورد (word) نقش صنايع دستي قوم ترکمن در توسعه استان گلستان با تاکيد بر اقتصاد گردشگري و کارآفريني روستاييتنظیم گردیده است. پژوهش حاضر از نظر هدف نوعی تحقیق کاربردی و از نظر روش توصیفی و از نوع زمینه یابی است. جامعه آمار یپژوهش را کلیه کسانی که برای گردشگری به استان گلستان سفر کردهاند، تشکیل می دهند و حجم نمونه بر مبنا ی تعداد متغییرها یموجود در دستگاه نظری انتخاب و از روش نمونهگیری غیر احتمالی استفاده گردیده است. یافته های تحقیق فرضیه های مورد آزمون را تایید کردند. با توجه به تحلیل های توصیفی دریافتیم که صنایع دستی قوم ترکمن نقش و جایگاه عمده ای در توسعه گردشگری و کارآفرینی روستایی استان گلستان دارد. بنابراین می توان گفت مهمترین عامل در میزان جذب گردشگری استان گلستان به سیاست های کلان توسعه گردشگری و کم توجهی به پتانسیل این استان بر می گردد به گونه ای که حتی خود گردشگران استان گلستان میزان اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در سطح ملی را کم ارزیابی کرده اند.

لینک کمکی