فایل ورد (word) آناليز حساسيت و ارزيابي تغييرات زاويه ي اصطکاک داخلي خاک بر پايداري سدهاي خاکي (مطالعه موردي: سد گيوي)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) آناليز حساسيت و ارزيابي تغييرات زاويه ي اصطکاک داخلي خاک بر پايداري سدهاي خاکي (مطالعه موردي: سد گيوي) دارای 27 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) آناليز حساسيت و ارزيابي تغييرات زاويه ي اصطکاک داخلي خاک بر پايداري سدهاي خاکي (مطالعه موردي: سد گيوي)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) آناليز حساسيت و ارزيابي تغييرات زاويه ي اصطکاک داخلي خاک بر پايداري سدهاي خاکي (مطالعه موردي: سد گيوي)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) آناليز حساسيت و ارزيابي تغييرات زاويه ي اصطکاک داخلي خاک بر پايداري سدهاي خاکي (مطالعه موردي: سد گيوي) :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس ملي عمران و معماري در مديريت شهري قرن 21

تعداد صفحات :27

چکیده مقاله:

از آنجایی که سدهای خاکی از جمله سازه های مهم ژیوتکنیکی هستند که گسیختگی در آنها می تواند منجر به خسارات جبران ناپذیری شود و از آنجایی که یکی از مهمترین مسایل تاثیر گذار در تحلیل و طراحی سدهایخاکی، بررسی پایداری این سدها است، بایستی پژوهش مناسبی در ارتباط با عوامل موثر بر پایداری سدهای خاکی انجام گیرد. مجموعه پارامتر های اثرگذار و روابط بین آنها در تحلیل این مسیله بسیار متنوع است، که اینموضوع باعث پیچیدگی بررسی دقیق پایداری سدهای خاکی می گردد.با توجه به اینکه مصالح اصلی استفاده شده در سدهای خاکی را مصالح خاکی تشکیل می دهند، رفتار سد های خاکی به جنس خاک مورد استفاده و یا پارامتر های اثر گذار خاک از قبیل چسبندگی، زاویه ی اصطکاک داخلی و وزن مخصوص خاک وابسته است. از آنجایی که سد های خاکی از لایه های مختلف خاک با پارامتر های مکانیکی مختلف تشکیل شده اند در نتیجه با بررسی اثر تغییرات این پارامتر ها بر پایداری سد های خاکی می توان چگونگی تاثیر انتخاب مصالح مختلف برای لایه های مختلف را بر رفتار سد های خاکی مورد بررسی قرار داد. در نتیجه با شناخت هر چه بیشتر رفتار سد های خاکی می توان سازه های خاکی ایمن تر و اقتصادی تری ساخت. در این مقاله با بررسی اثر تغییرات پارامتر های مکانیکی خاک و از جمله تغییر زاویه اصطکاک لایه های مختلف به بررسی پایداری سد های خاکی پرداخته ایم.

لینک کمکی