فایل ورد (word) ارزيابي رفتار قاب دو بعدي فولادي با مهاربند برون محوري تحت بار آتش سوزي در برابر خرابي پيش رونده

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) ارزيابي رفتار قاب دو بعدي فولادي با مهاربند برون محوري تحت بار آتش سوزي در برابر خرابي پيش رونده دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) ارزيابي رفتار قاب دو بعدي فولادي با مهاربند برون محوري تحت بار آتش سوزي در برابر خرابي پيش رونده  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) ارزيابي رفتار قاب دو بعدي فولادي با مهاربند برون محوري تحت بار آتش سوزي در برابر خرابي پيش رونده،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) ارزيابي رفتار قاب دو بعدي فولادي با مهاربند برون محوري تحت بار آتش سوزي در برابر خرابي پيش رونده :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس ملي عمران و معماري در مديريت شهري قرن 21

تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

خرابی پیشرونده وضعیتی است که در آن بروز یک خرابی موضعی در یک عضو سازه ای منجر به شکست اعضای مجاور آن و فروریزش های اضافی در ساختمان می گردد. یکی از عواملی که می تواند موجب بروز خرابی موضعی و در نهایت شروع خرابی پیشرونده در سازه شود، آتش سوزی است. در اثر بروز آتش سوزی موضعی در یک سازه ممکن است یک یا چند عضو باربر کلیدی در سازه آسیب ببیند و سازه دچار خرابی پیش رونده شود. هدف از این مقاله بررسی خرابی پیشرونده ناشی از آتش سوزی در ساختمان های فولادی با مهاربند برون محور است. بدین منظور یک قاب 5 طبقه 4 دهانه فولادی با مهاربند برون محور براساس ضوابط لرزه ای آیین نامه 2800 در نرم افزار ETABS و مطابق با مبحث ششم و دهم مقررات ملی ساختمان تحت اثر بارهای مرده و زنده طراحی گردید سپس مقاومت آن ها در برابر خرابی پیش رونده طبق ضوابط آیین نامه UFC به روش مسیر بار جایگزین APM با استفاده از روش تحلیل دینامیکی غیرخطی در نرم افزار Open Sees تحت بار آتش سوزی بررسی شد. با بررسی نتایج مشاهده شد که این قاب تا دمای 773 درجه سانتی گراد در برابر خرابی پیش رونده مقاوم بوده است.

لینک کمکی