فایل ورد (word) ارزيابي کيفي و شبيه سازي تقاطع با استفاده از نرم افزار ايمسان (مطالعه موردي: تقاطع عدالت شاهرود)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) ارزيابي کيفي و شبيه سازي تقاطع با استفاده از نرم افزار ايمسان (مطالعه موردي: تقاطع عدالت شاهرود) دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) ارزيابي کيفي و شبيه سازي تقاطع با استفاده از نرم افزار ايمسان (مطالعه موردي: تقاطع عدالت شاهرود)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) ارزيابي کيفي و شبيه سازي تقاطع با استفاده از نرم افزار ايمسان (مطالعه موردي: تقاطع عدالت شاهرود)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) ارزيابي کيفي و شبيه سازي تقاطع با استفاده از نرم افزار ايمسان (مطالعه موردي: تقاطع عدالت شاهرود) :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس ملي عمران و معماري در مديريت شهري قرن 21

تعداد صفحات :13

چکیده مقاله:

در این پژوهش جهت کاهش تاخیر، تداخل و ازدحام در تقاطع های هم سطح، به بررسی چهارراه عدالت در شهر شاهرود پرداخته شد. در این بررسی از نرم افزار شبیه ساز ترافیکی Aimsun استفاده شد و پنج سناریو که شامل 1- زمانبندی دو فازه ی چراغ ها، 2- زمان بندی سه فازه ی چراغ ها، 3- اصلاح طرح هندسی تقاطع با زمان بندی برتر انتخابی از دو سناریوی قبلی، 4- طراحی میدان سه خطه در محل و 5- ایجاد تقاطع غیرهمسطح در محیط نرم افزار مدل شدند. نتایج مدل ها نسبت به مدل اولیه که شرایط کنونی را بازگو می کند، نشان داد که سناریوی پنجم؛ طرح تقاطع غیرهمسطح (پرهزینه ترین سناریو) نتایج بهتری را نسبت به سایر سناریوها ارایه به طوری که تاخیر را 116 % و سرعت را 26 % بهبود بخشید. در رتبه دوم، سناریوی سوم (هزینه کم)، یعنی اصلاح طرح هندسی به علاوه زمان بندی منتخب قرار می گیرد که تاخیر را 76 % و سرعت را 18 % بهبود بخشید و در رتبه سوم سناریوی اول چهارم؛ زمان بندی دو فازی چراغ ها (با هزینه ناچیز) (میدان سه خطه) قرار می گیرد که مقادیر پارامترها را در تاخیر 98 % ودر سرعت 14 %پس از دو سناریوی ذکرشده در بالا، بهبود بخشید. در انتها اصلاح طرح هندسی که در سناریوی سوم به عنوان سناریوی برتر پیشنهاد گردید.

لینک کمکی