فایل ورد (word) بررسي کيفيت مصالح معادن استان مازندران در ساخت بتن با استفاده از مقاومت فشاري (معادن مرزن آباد، آمل، کجور-دشت نظير)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي کيفيت مصالح معادن استان مازندران در ساخت بتن با استفاده از مقاومت فشاري (معادن مرزن آباد، آمل، کجور-دشت نظير) دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي کيفيت مصالح معادن استان مازندران در ساخت بتن با استفاده از مقاومت فشاري (معادن مرزن آباد، آمل، کجور-دشت نظير)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي کيفيت مصالح معادن استان مازندران در ساخت بتن با استفاده از مقاومت فشاري (معادن مرزن آباد، آمل، کجور-دشت نظير)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي کيفيت مصالح معادن استان مازندران در ساخت بتن با استفاده از مقاومت فشاري (معادن مرزن آباد، آمل، کجور-دشت نظير) :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس ملي عمران و معماري در مديريت شهري قرن 21

تعداد صفحات :12

چکیده مقاله:

با توجه به توسعه صنعت ساختمان سازی در کشور، صنعت بتن از صنایع مهم کشور به حساب می آید، لذا نیاز به تکنولوژی بتن امری ضروری است. با توجه به این موضوع که درصد بالایی از بتن متشکل از مصالح سنگی می باشد در نتیجه تاثیر بسزایی در کارایی بتن نیز دارد. برای ارزیابی مصالح سنگی می بایست نوع دان هبندی و جنس مصالح سنگی در هر منطقه با توجه به شرایط آن منطقه مورد بررسی قرار گیرد تا شناخت بیشتری نسبت به منابع موجود حاصل گردد. برای این منظور در این پژوهش ارزیابی مقایسه ای بین بتن های ساخته شده از مصالح سنگی سه معدن از معادن استان مازندران که تامین کننده مصالح مورد نیاز غرب استان می باشند، پرداخته شده است. در این راستا یک معدن در شهرستان آمل و معادن مرزن آباد در شهرستان چالوس و دشت نظیر در منطقه کجور شهرستان نوشهر مورد بررسی قرار گرفته است. در ابتدا برای مصالح سنگی معادن موجود، آزمای شهای دان هبندی، مدول نرمی، ارزش ماس های و وزن مخصوص را انجام و در مرحله بعد برای بتن های ساخته شده آزمایش های مقاومت فشاری انجام شده و سپس با استفده از پارامترهای موجود، مدول الاستیسیته مورد بررسی قرار گرفته است. نتایج حاصل از آزمایش های مقاومت فشاری نشان دهند هی کیفیت بهتر مصالح سنگی دو معدن دشت نظیر و آمل نسبت به معدن مرزن آباد بوده است و همچنین با اصلاح دانه بندی و شستشوی مصالح سنگی این دو معدن می توان سیمان مصرفی را با توجه به مقاومت مشخصه بتن به اندازه 5 الی 10 درصد کاهش داد.

لینک کمکی