فایل ورد (word) بررسي مدل اصلاحي هندسي ميادين مبادي ورودي شهري بر مبناي سهولت تردد با بکارگيري نرم افزار شبيه ساز

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي مدل اصلاحي هندسي ميادين مبادي ورودي شهري بر مبناي سهولت تردد با بکارگيري نرم افزار شبيه ساز دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي مدل اصلاحي هندسي ميادين مبادي ورودي شهري بر مبناي سهولت تردد با بکارگيري نرم افزار شبيه ساز  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي مدل اصلاحي هندسي ميادين مبادي ورودي شهري بر مبناي سهولت تردد با بکارگيري نرم افزار شبيه ساز،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي مدل اصلاحي هندسي ميادين مبادي ورودي شهري بر مبناي سهولت تردد با بکارگيري نرم افزار شبيه ساز :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس ملي عمران و معماري در مديريت شهري قرن 21

تعداد صفحات :24

چکیده مقاله:

امروزه میدان های شهری یکی از متداول ترین نوع تقاطع ها می باشند که رشد زیادی در سراسر جهان و به خصوص کشور ایران داشته اند. ازاین رو طراحی دقیق و مهندسی این نوع از تقاطع ها در بهبود عملکرد ترافیکی آن ها تاثیر بسزایی دارد. در طراحی میدان ها باید به پارامترهای هندسی، ترافیکی، زیباشناسی و ... توجه نمود. هدف این مقاله مروری، بررسی شبیه سازی، طراحی هندسی میدان و ظرفیت آن در کشورهای دیگر و ارایه راهکار جهت اصلاح هندسی میدان ها و تقاطعات شهری با هدف کاهش برخورد و تصادف است.

لینک کمکی