فایل ورد (word) رفتار شمع هاي کوتاه در برابر نيرو هاي جانبي (مطالعه موردي: شمع هاي پايه پنل هاي نيروگاه خورشيدي رفسنجان)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) رفتار شمع هاي کوتاه در برابر نيرو هاي جانبي (مطالعه موردي: شمع هاي پايه پنل هاي نيروگاه خورشيدي رفسنجان) دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) رفتار شمع هاي کوتاه در برابر نيرو هاي جانبي (مطالعه موردي: شمع هاي پايه پنل هاي نيروگاه خورشيدي رفسنجان)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) رفتار شمع هاي کوتاه در برابر نيرو هاي جانبي (مطالعه موردي: شمع هاي پايه پنل هاي نيروگاه خورشيدي رفسنجان)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) رفتار شمع هاي کوتاه در برابر نيرو هاي جانبي (مطالعه موردي: شمع هاي پايه پنل هاي نيروگاه خورشيدي رفسنجان) :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس ملي عمران و معماري در مديريت شهري قرن 21

تعداد صفحات :13

چکیده مقاله:

شمع های کوتاه به شمع هایی می گویند که رفتار صلب دارند و شکست در آن ها به صورت شکست صلب است و همراه با چرخش کل شمع همراه است. در واقع این خاک است که در این حالت به گسیختگی می رسد. هدف از انجام این تحقیق مقایسه جابجایی به دست آمده از روش های تیوری با آزمون های برجا می باشد. محدودیت ها و درصد خطای روش های تیوری با استفاده از روش مدول واکنش بستر و یا روش منحنی های بار- جابجایی، مورد تجزیه و تحلیل و مقایسه قرار گرفته است. روش انجام آزمون ها به نحوی بوده است که شمع هایی با مشخصات یکسان در اعماق مختلف به درون خاک کوبیده شده و بواسطه گیج های اندازه گیری، جابجایی شمع متناظر با میزان نیروی وارده به ثبت رسیده و با نتایج حاصل از تحلیل منحنی های بار- جابجایی مقایسه شده است. نتایج نشان داد که تطابق قابل قبولی از تخمین میزان جابجایی سر شمع توسط روش بار-جابجایی و آزمون های برجا وجود دارد. برای شمع های با عمق 120 سانتیمتر نتایج به دست آمده از روش بار-جابجایی به صورت محافظه کارانه ای کمتر از میزان جابجایی به دست آمده از آزمایشات انجام شده در محل پروژه می باشد.

لینک کمکی