فایل ورد (word) شناسايي راهکارهاي معماري در فضاهاي آموزشي کودکان به منظور بهره گيري از سيستم هاي نوين آموزشي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

فایل ورد (word) شناسايي راهکارهاي معماري در فضاهاي آموزشي کودکان به منظور بهره گيري از سيستم هاي نوين آموزشي دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) شناسايي راهکارهاي معماري در فضاهاي آموزشي کودکان به منظور بهره گيري از سيستم هاي نوين آموزشي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) شناسايي راهکارهاي معماري در فضاهاي آموزشي کودکان به منظور بهره گيري از سيستم هاي نوين آموزشي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) شناسايي راهکارهاي معماري در فضاهاي آموزشي کودکان به منظور بهره گيري از سيستم هاي نوين آموزشي :


سال انتشار : 1397تعداد صفحات :14

چکیده مقاله:

تاثیر کالبد محیط های یادگیری بر آموزش امری شناخته شده است. در این میان دبستان اولین فضای خارج از خانه است که باید شرایط را برای پرورش روحیه جستجوگر دانش آموز مهیا سازد. فضای فیزیکی مدرسهدارای ویژگی ها و پتانسیل هایی است که علاوه بر رشد و پرورش کودک، نقش قابل توجهی در فرایند یادگیری دارد. لذا در اینجا این سوال مطرح می گردد که الزامات طراحی فضاهای آموزشی در مدارس ابتدایی برایاستفاده از سیستم های نوین آموزشی چیست هدف از این تحقیق شناخت نیازها و الزامات طراحی مدارس ابتدایی برای استفاده از سیستم های نوین است. روش تحقیق کیفی و به صورت تجزیه و تحلیل چند نمونه مدرسه ابتدایی از طریق مشاهده و نیز استفاده از منابع و مطالعات کتابخانه ای می باشد. ابتدا مروری اجمالی بر شیوه آموزشی نوین، نظریات رشد کودک و تاثیر کالبد مدارس مورد بررسی قرار می گیرد. سپس نمونه مدارس موجود از طریق مشاهده بررسی می شود. در انتها بر مبنای اطلاعات بدست آمده عمده ترین نیازها و الزامات طراحی مطرح می گردد. نتایج تحقیق نیازهای رشد و پرورش کودکان و الزامات طراحی و توجهات طراحی در فضای مدارس ابتدایی را مطرح می نماید.

لینک کمکی