فایل ورد (word) طراحي خانه خلاقيت کودک با رويکرد حس تعلق مکان (ارايه طرح فضاي بازي و خلاقيت کودک سايت بابلسر)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) طراحي خانه خلاقيت کودک با رويکرد حس تعلق مکان (ارايه طرح فضاي بازي و خلاقيت کودک سايت بابلسر) دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) طراحي خانه خلاقيت کودک با رويکرد حس تعلق مکان (ارايه طرح فضاي بازي و خلاقيت کودک سايت بابلسر)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) طراحي خانه خلاقيت کودک با رويکرد حس تعلق مکان (ارايه طرح فضاي بازي و خلاقيت کودک سايت بابلسر)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) طراحي خانه خلاقيت کودک با رويکرد حس تعلق مکان (ارايه طرح فضاي بازي و خلاقيت کودک سايت بابلسر) :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : کنفرانس ملي عمران و معماري در مديريت شهري قرن 21

تعداد صفحات :13

چکیده مقاله:

ساختار شخصیتی انسان در سنین کودکی شکل می گیرد. به این ترتیب واضح است که محیط فیزیکی اطراف کودک در این سنین بیشتر از هر زمان دیگری روی تثبیت شخصیت وی و تکمیل تدریجی فرایند شناخت او نسبت به پیرامون تاثیرگذار است. از طرفی کمبود فضاهای تفریحی و اماکن خاص بازی کودکان، بیش از فضاهای آموزشی در کشور مشهود است. در صورتی که این گونه فضاسازی برای کودکان به طور مکمل یکدیگر عمل می کنند. در سال های اخیر، جمعیت قابل توجه کودکان در ایران، سبب توجه ویژه به مساله آموزش و فضاهای آموزشی کودکان شده است. متاسفانه در ایران، اکثر دبستان ها و مهد کودک ها در فضاهای فاقد طراحی مناسب و یا در فضاهایی با کاربری غیر آموزشی (مثل خانه) تاسیس می گردند. در این مقاله سعی شده است تا با مطالعات ساختار فضای بازی کودکان به طراحی فضای بازی کودکان اهتمام ورزیده شود. هدف مقاله حاضر دستیابی به اصول طراحی فضاهای ویژه کودکان با تاکید بر بهره گیری از قابلیت های محیطی موثر بر ذهن و رفتار کودکان، و رویکرد حس تعلق مکان در آنان است. طراحی سایت خانه خلاقیت بابلسر به عنوان نمونه موردی براساس اصول و ضوابط در چند بخش شامل آموزشی، اداری، خدماتی طراحی شده است. که هریک از این بخش ها دارای شامل فضاهای آموزشی و اداری و زیربخش ها می باشند که با توجه به ایجاد حس تعلق به مکان انجام شده است.

لینک کمکی