فایل ورد (word) بررسي ارتعاش آزاد تير اويلر برنولي رشته حفاري با استفاده از الگوريتم تربيع ديفرانسيلي، روش GDQ

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

فایل ورد (word) بررسي ارتعاش آزاد تير اويلر برنولي رشته حفاري با استفاده از الگوريتم تربيع ديفرانسيلي، روش GDQ دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي ارتعاش آزاد تير اويلر برنولي رشته حفاري با استفاده از الگوريتم تربيع ديفرانسيلي، روش GDQ کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي ارتعاش آزاد تير اويلر برنولي رشته حفاري با استفاده از الگوريتم تربيع ديفرانسيلي، روش GDQ،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي ارتعاش آزاد تير اويلر برنولي رشته حفاري با استفاده از الگوريتم تربيع ديفرانسيلي، روش GDQ :


سال انتشار : 1397تعداد صفحات :12

چکیده مقاله:

در این مقاله به تحلیل و آنالیز فرکانس های طبیعی تیر برنولی -اویلر با شرایط مرزی مختلف با استفاده از روشGDQو مقایسه فرکانس های طبیعی بدست آمده با دیگر روش ها پرداخته شده و جواب های نهایی با کمک نرم افزار MATLAB محاسبه گردیده است. ابتدا به طور مختصر، به تعریف ارتعاشات آزاد در رشته حفاری پرداخته و سپس اصول اولیه معادلات به روش تربیع دیفرانسیلی بیان شده است. در ادامه معادلات حاکم با استفاده از روش تست لاگرانژ بررسی گردیده است. سپس شرایط مرزی برای دو نوع تیر تکیه گاه ساده و گیرداراعمال شده و آنگاه به بیان خروجی هایی که با استفاده از روش تربیع دیفرانسیلی بدست آمده پرداخته و در آخر نتایج حاصله با نتایجی که از شیوه های دیگر بدست آمده مقایسه می گردند. همچنین در انتها روش تربیع دیفرانسیلی با حل تحلیلی برای ارتعاش آزاد یک تیر مقایسه می گردد.

لینک کمکی