فایل ورد (word) بررسي رابطه بين مزاياي استفاده از ITIL در بانکداري الکترونيکي و نقش آن در ايجاد ارزش مشتريان

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

فایل ورد (word) بررسي رابطه بين مزاياي استفاده از ITIL در بانکداري الکترونيکي و نقش آن در ايجاد ارزش مشتريان دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي رابطه بين مزاياي استفاده از ITIL در بانکداري الکترونيکي و نقش آن در ايجاد ارزش مشتريان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي رابطه بين مزاياي استفاده از ITIL در بانکداري الکترونيکي و نقش آن در ايجاد ارزش مشتريان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي رابطه بين مزاياي استفاده از ITIL در بانکداري الکترونيکي و نقش آن در ايجاد ارزش مشتريان :


سال انتشار : 1397تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

کتابخانه زیرساخت فن آوری اطلاعات ( ITIL ) مجموعه ای از بهترین رهنمودها برای تعریف، طراحی و اجرای فرآیندهای مدیریت خدمات IT است و در حال حاضر رایج ترین استاندارد پذیرفته شده در مدیریت خدمات IT است. در این مقاله سعی شده است تاثیر بانکداری مبتنی بر بانکداری الکترونیکی و ایجاد ارزش مشتری بررسی شود. برای این تحقیق ، 100 نفر از کارکنان و مدیران بانک های دولتی ایران به عنوان نمونه انتخاب شدند. از نرم افزار رگرسیون (محاسبات خطی) و نرم افزار spss برای بررسی فرضیه تست استفاده شده است .نتایج نشان می دهد که استفاده از تحلیل رگرسیون برای تحلیل روابط بین متغیرهای مستقل و متغیر وابسته در رزرو الکترونیکی امکان پذیر است. نشان داده شده است که رابطه معنی داری بین مزایای اجرای ITIL و سهولت استفاده وجود دارد، مفید بودن و کاهش هزینه ها، اما بین مزایای اجرای ITIL و خودکارسازی فرآیندها رابطه ای وجود ندارد.نتایج بیشتر نشان می دهد که بین بانکداری الکترونیکی و ایجاد ارزش مشتری رابطه معناداری وجود دارد .در نهایت، اثربخشی استفاده از ITIL در بانکداری الکترونیکی و بهبود رضایت مشتری ارایه شده است.

لینک کمکی