فایل ورد (word) بهينه سازي عملکرد فليپ فلاپ حساس به لبه در منطق 3 سطحي با استفاده از ترانزيستورهاي نانو لوله کربني

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

فایل ورد (word) بهينه سازي عملکرد فليپ فلاپ حساس به لبه در منطق 3 سطحي با استفاده از ترانزيستورهاي نانو لوله کربني دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بهينه سازي عملکرد فليپ فلاپ حساس به لبه در منطق 3 سطحي با استفاده از ترانزيستورهاي نانو لوله کربني کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بهينه سازي عملکرد فليپ فلاپ حساس به لبه در منطق 3 سطحي با استفاده از ترانزيستورهاي نانو لوله کربني،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بهينه سازي عملکرد فليپ فلاپ حساس به لبه در منطق 3 سطحي با استفاده از ترانزيستورهاي نانو لوله کربني :


سال انتشار : 1397تعداد صفحات :13

چکیده مقاله:

در سیستم های دیجیتالی منطق چند ارزشی MVL میتواند موجب کاهش عملیات ریاضی شده و نتیجتا، کاهش سطح تراشه و توان مصرفی را در مقایسه با منطق دو ارزشی در پی داشته باشد. در این مقاله دو فیلپ فلاپ سه سطحی با استفاده از ترانیستورهای نانولوله کربنی پیشنهاد شده است که هدف آنها کاهش توان مصرفی و افزایش سرعت سیستم در مقایسه با مدارهای قبلی است. شبیه سازی مدارهای در تکنولوزی 32 نانومتر لوله کربنی انجام شده است. نتایج حاصل از آن بهبود کارایی سیستم را نشان می دهد. همچنین جهت بهینه سازی عملکرد مدارهای پیشنهادی تعداد و عرض نانو لوله لوله های گرافنی مورد استفاده در مدار نیز بهینه سازه شده اند. بطوریکه مدار اول بهبود متوسط تاخیر 21% و توان مصرفی 47% را در مقایسه با مدارهای مشابه نشان می دهند. همچنین مدار دوم نیز بهبود متوسط 45% و 37% را به ترتیب در توان و PDP دارا می باشد.

لینک کمکی