فایل ورد (word) طراحي و ساخت سيستم توپ و ميله و کنترل کننده مربوط با قابليت آزمايش الگوريتم هاي کنترلي مختلف

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) طراحي و ساخت سيستم توپ و ميله و کنترل کننده مربوط با قابليت آزمايش الگوريتم هاي کنترلي مختلف دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) طراحي و ساخت سيستم توپ و ميله و کنترل کننده مربوط با قابليت آزمايش الگوريتم هاي کنترلي مختلف  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) طراحي و ساخت سيستم توپ و ميله و کنترل کننده مربوط با قابليت آزمايش الگوريتم هاي کنترلي مختلف،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) طراحي و ساخت سيستم توپ و ميله و کنترل کننده مربوط با قابليت آزمايش الگوريتم هاي کنترلي مختلف :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : پنجمين کنفرانس ملي مهندسي برق کامپيوتر و فناوري اطلاعات

تعداد صفحات :14

چکیده مقاله:

سیستم توپ و میله به دلیل ویژگیهای غیر خطی و سختی طراحی کنترلر مورد توجه پروهشگران قرار گرفته است. در این مقاله الگوریتمهای کنترلی PID و PID فازی بر مبنای فیلتر کالمن روی این سیستم آزمایش شده اند. همچنین، جهت کنترل دقیق سیستم با استفاده از فیلتر کالمن تخمین دقیقی از موقیت توپ روی میله بدست آمده است. مهندسین کامپیوتر و برق در بسیاری از دانشگاه ها به صورت گسترده از نرمافزار متلب جهت انجام پروژه ها و تکالیف خود استفاده میکنند. از این رو، پس از طراحی و ساخت سیستم جهت جلوگیری از کدنویسی های پیچیده با استفاده از قسمت سیمولینک نرم افزار متلب و تکنیک سخت افزار در حلقه الگوریتم های کنترلی پیشنهادی روی سیستم توپ و میله آزمایش شده اند. کنترلر PID فازی به شدت سعی و خطاهای تنظیم ضرایب PID را کاهش داده است و فیلتر کالمن خطای سنسور را کاهش داده و باعث پایداری قابل قبول سیستم شده است. در نهایت مقایسه ای از کنترلرهای PID و PID فازی بر مبنای فیلتر کالمن ارایه شده است.

لینک کمکی