فایل ورد (word) عملکرد هوشمند خانگي با درنظر گرفتن کاربرد دوجهته EV و ESS توسط DR مبتني برقيمت گذاري بلادرنگ (زمان واقعي)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) عملکرد هوشمند خانگي با درنظر گرفتن کاربرد دوجهته EV و ESS توسط DR مبتني برقيمت گذاري بلادرنگ (زمان واقعي) دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) عملکرد هوشمند خانگي با درنظر گرفتن کاربرد دوجهته EV و ESS توسط DR مبتني برقيمت گذاري بلادرنگ (زمان واقعي)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) عملکرد هوشمند خانگي با درنظر گرفتن کاربرد دوجهته EV و ESS توسط DR مبتني برقيمت گذاري بلادرنگ (زمان واقعي)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) عملکرد هوشمند خانگي با درنظر گرفتن کاربرد دوجهته EV و ESS توسط DR مبتني برقيمت گذاري بلادرنگ (زمان واقعي) :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : پنجمين کنفرانس ملي مهندسي برق کامپيوتر و فناوري اطلاعات

تعداد صفحات :24

چکیده مقاله:

از آن جایی که راه حل های شبکه هوشمند مشارکت فعال مصرف کننده را ممکن می سازند، استراتژی های پاسخ گویی بار 1 توجه زیادی را در مقالات علمی این حوزه به خصوص در مناطق مسکونی به خود جلب کرده اند. به عنوان نوع جدید بار مصرف کننده 2 در سیستم توان الکتریکی، خودروهای برقی ) EV ها( نیز عرضه کننده فرصت های متفاوتی شامل امکان استفاده از EV ها به عنوان یک واحد ذخیره انرژی از طریق گزینه های خودرو به خانه ) 3V2H ( و خودرو به شبکه ) V2G4 ( به جای استفاده از پیک توان شبکه است. در این مقاله، ارزیابی ترکیبی بر روی استراتژی های DR مبتنی قیمت گذاری پویا و محدودکننده پیک توان با احتمال کاربرد دو جهته برای EV و سیستم ذخیره انرژی (ESS) انجام می شود. یک مدل مبتنی بر چارچوب برنامه ریزی خطی عدد صحیح مختلط ( MILP ( یک ساختار مدیریت انرژی خانگی ) HEM ( بدین منظور عرضه شده است. یک سیستم تولید انرژی تجدید پذیر توزیعی در مقیاس کوچک، توانایی های V2H و V2G یک EV همراه با تبادل انرژی دوطرفه ESS و استراتژی های متفاوت DR همگی در یک سیستم HEM برای اولین بار در مقالات علمی ترکیب شده اند. اثر ارجحیت های متفاوت مصرف کننده EV همراه با قابلیت دسترس ESS و توانایی های تبادل انرژی دوطرفه بر کاهش قیمت کلی برق با مطالعات موردی مورد بررسی قرار گرفتند.

لینک کمکی