فایل ورد (word) ادغام باندهاي سه سنجنده ASTER, OLI, MSI به منظور بارز سازي آلتراسيونهاي هيدروترمال در جنوب غربي اردستان

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

فایل ورد (word) ادغام باندهاي سه سنجنده ASTER, OLI, MSI به منظور بارز سازي آلتراسيونهاي هيدروترمال در جنوب غربي اردستان دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) ادغام باندهاي سه سنجنده ASTER, OLI, MSI به منظور بارز سازي آلتراسيونهاي هيدروترمال در جنوب غربي اردستان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) ادغام باندهاي سه سنجنده ASTER, OLI, MSI به منظور بارز سازي آلتراسيونهاي هيدروترمال در جنوب غربي اردستان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) ادغام باندهاي سه سنجنده ASTER, OLI, MSI به منظور بارز سازي آلتراسيونهاي هيدروترمال در جنوب غربي اردستان :


سال انتشار : 1397تعداد صفحات :12

چکیده مقاله:

این پژوهش به بررسی ادغام باندهای سه سنجنده دور سنجی به منظور بهبود بخشیدن به بارز سازی دگرسانی های گرمابی می پردازد. تفکیک کانی های مختلف از یکدیگر چالش همیشگی سنجنده های چندطیفی به علت محدودیت طیفی بوده است. از طرف دیگر، دسترسی به داده های فراطیفی نازمند پرداخت هزینه های بالاست همچنین باریکتر بودن محدوده باندها در این داده ها در صورت عدم وجود داده های مناسب برای تصحیح اتمسفری، می توانند موجب خطای بیشتری شوند. بنابراین با فراهم آوردن محدوده های باندهای بیشتر توسط این روش، می توان زون های دگرسانی گرمابی را به درستی شناسایی کرد. روش ادغام بر اساس تصحیح Spectral offset بر روی داده های انعکاسی در یک نمودار دولگاریتمی انجام می گیرد. داده های استفاده شده شامل باندهای سنجنده های ASTER, OLI, MSI در محدوده طیفی مادون قرمز کوتاه است که توسط تصحیح اتمسفری 6S به داده های انعکاسی تبدیل شده اند. بارز سازی آلتراسیون ها با استفاده از روش زاویه بردار طیفی و آستانه گذاری به روش فراکتال تمرکز-مساحت انجام گردید و با اطلاعات زمینی کنترل گردید. نتایج این بررسی تاکید می کند که اگر چه روش ادغام باندها می تواند منجر به بارز سازی کانی ها در دگرسانی های گرمابی شود، اما در شناسایی کانی هایی که فاقد پیک طیفی مشخص در محدوده طول موج مرکزی باندهای ادغام شده بودند موفق عمل نمی کند.

لینک کمکی