فایل ورد (word) اکتشاف و پتانسيل يابي معدني با استفاده از داده هاي ماهواره اي سنجش از دور، شمال شرق بجنورد

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) اکتشاف و پتانسيل يابي معدني با استفاده از داده هاي ماهواره اي سنجش از دور، شمال شرق بجنورد دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) اکتشاف و پتانسيل يابي معدني با استفاده از داده هاي ماهواره اي سنجش از دور، شمال شرق بجنورد  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) اکتشاف و پتانسيل يابي معدني با استفاده از داده هاي ماهواره اي سنجش از دور، شمال شرق بجنورد،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) اکتشاف و پتانسيل يابي معدني با استفاده از داده هاي ماهواره اي سنجش از دور، شمال شرق بجنورد :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : دهمين همايش انجمن زمين شناسي اقتصادي ايران

تعداد صفحات :8

چکیده مقاله:

محدوده ی مورد مطالعه در قسمت شمال شرق شهرستان بجنورد قرار دارد. کانی سازی آهن هیدورکسیل و کانی های رسی به صورت پراکنده در این ناحیه به وفور دیده می شود. واحدهای گسترش یافته، در این منطقه شامل توالی سنگ های رسوبی کپه داغ می باشد. گسل ها و ساختارهای زمین شناسی در منطقه بجنورد به صورت فشرده خطی می-باشد. در این مقاله، با استفاده از روش های ترکیب رنگی، نسبت گیری باندی و تحلیل مولفه اصلی داده های ماهواره ای سنجنده استر محدوده های دگرسانی و پتانسیل های معدنی منطقه شناسایی شدند.

لینک کمکی