فایل ورد (word) بررسي کنترل کننده هاي زمين شناسي و ساختاري در کانسار سرب و روي حسين آباد (جنوب باختر اراک)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي کنترل کننده هاي زمين شناسي و ساختاري در کانسار سرب و روي حسين آباد (جنوب باختر اراک) دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي کنترل کننده هاي زمين شناسي و ساختاري در کانسار سرب و روي حسين آباد (جنوب باختر اراک)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي کنترل کننده هاي زمين شناسي و ساختاري در کانسار سرب و روي حسين آباد (جنوب باختر اراک)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي کنترل کننده هاي زمين شناسي و ساختاري در کانسار سرب و روي حسين آباد (جنوب باختر اراک) :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : دهمين همايش انجمن زمين شناسي اقتصادي ايران

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

کانسار سرب و روی حسین آباد با میزبان رسوبی در نزدیکی باختر خمین و در طول کمربند ملایر- اصفهان قرار گرفته است. بخش های فوقانی شیل، سیلتستون و ماسه سنگ خاکستری ژوراسیک، کانی سازی را میزبانی می کند. مشاهدات صحرایی نشان می دهد کانسار شامل دو بخش استرینگر و عدسی می-باشد که در محیط کم عمق دریایی و احیایی شکل گرفته است، هرچند بخش عدسی آن به طور کامل گسترش نیافته است. ناپیوستگی دگرشیب در طی کوهزاد کیمرین در زیر کنگلومرای قرمز رنگ قاعده واحد کربنات کرتاسه عمل کرده است و کانی سازی را محدود نموده است. شواهد ساختاری مطالعه شده، یک زون گسل معکوس اصلی با امتداد خاوری-باختری با شیب شمالی به همراه چین های مرتبط با گسل را نشان می دهد که سبب شده است کانسار حسین آباد به دو بخش اکسیدی و سولفیدی تقسیم شود. بطور کلی کانی سازی روند خاوری-باختری نشان می دهد و بافت بخش پرعیار کانسار عمدتا از نوع استوک ورک، برشی، جانشینی و کمتر پرکننده فضای خالی می باشد. کانی های آن عمدتا گالن، اسفالریت، پیریت و کالکوپیریت هستند، که عمدتا با دگرسانی سیلیسی و کربناته همراه می شوند. بر اساس داده های ایزوتوپی سرب، سن کانه سازی بین تریاس بالایی و ژوراسیک زیرین قرار می گیرد. دمای همگن شدگی حاصل از مطالعات میان بارهای سیال در محدوده 100 تا 305 درجه سانتی گراد و شوری 5/10 تا 5/13 درصد نمک طعام قرار دارد. همه این یافته ها نشان می دهند کانسار حسین آباد شباهت بیشتر با نوع سدکس دارد.

لینک کمکی