فایل ورد (word) بررسي ميانبارهاي سيال و شواهد ايزوتوپ پايدار کربن-اکسيژن در انديس طلاي چالداغ، شمال کانسار زرشوران

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي ميانبارهاي سيال و شواهد ايزوتوپ پايدار کربن-اکسيژن در انديس طلاي چالداغ، شمال کانسار زرشوران دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي ميانبارهاي سيال و شواهد ايزوتوپ پايدار کربن-اکسيژن در انديس طلاي چالداغ، شمال کانسار زرشوران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي ميانبارهاي سيال و شواهد ايزوتوپ پايدار کربن-اکسيژن در انديس طلاي چالداغ، شمال کانسار زرشوران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي ميانبارهاي سيال و شواهد ايزوتوپ پايدار کربن-اکسيژن در انديس طلاي چالداغ، شمال کانسار زرشوران :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : دهمين همايش انجمن زمين شناسي اقتصادي ايران

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

اندیس طلای چالداغ به عنوان یکی از آنومالی های مهم منطقه فلززایی تکاب، در شمال معدن زرشوران واقع شده است. کانه زایی در این منطقه به شکل های رگه ای و افشان همراه با کانی های سولفیدی پیریت، رالگار، اورپیمنت و آرسنوپیریت همراه با باطله های کوارتز، باریت، فلوریت و کلسیت تشکیل شده است. دو نوع میانبار آبگین دوفازی مایع+گاز (LH2O+VH2O) و دو فازی آبگین-کربنیک (LH2O+LCO2+VCO2)، با ماهیت اولیه و ابعاد 5 تا 25 میکرون در میزبان فلوریت مشاهده شد. دمای همگن شدن این میانبارها در محدوده حرارتی 150 تا 250 و شوری 2 تا 5 درصد وزنی معادل نمک طعام بدست آمد. این مقادیر منطبق با محدوده کانسارهای تیپ کارلین است. مقدار نتایج 13C در نمونه ها از 5- تا 5 پرمیل و مقدار 18O از 13 تا 23 پرمیل در تغییر است. علاوه بر این، طبق شواهد ایزوتوپ های کربن و اکسیژن، سیال کانه ساز ابتدا از کربنات های دریایی منشا گرفته اند و به سمت انحلال کربنات تکامل پیدا کرده اند.

لینک کمکی