فایل ورد (word) بررسي هاله هاي دگرساني با استفاده از پردازش تصاوير ماهواره اي ASTER در زون تکنار، شمال شرق ايران

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي هاله هاي دگرساني با استفاده از پردازش تصاوير ماهواره اي ASTER در زون تکنار، شمال شرق ايران دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي هاله هاي دگرساني با استفاده از پردازش تصاوير ماهواره اي ASTER در زون تکنار، شمال شرق ايران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي هاله هاي دگرساني با استفاده از پردازش تصاوير ماهواره اي ASTER در زون تکنار، شمال شرق ايران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي هاله هاي دگرساني با استفاده از پردازش تصاوير ماهواره اي ASTER در زون تکنار، شمال شرق ايران :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : دهمين همايش انجمن زمين شناسي اقتصادي ايران

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

پهنه تکنار بخشی از خرد قاره ایران مرکزی است که در بخش شمالی بلوک لوت و بخش جنوبی زون سبزوار قرار دارد. این منطقه به وسیله دو گسل بزرگ به نام های گسل درونه در جنوب و گسل تکنار در شمال محصور شده است. هدف از این تحقیق استفاده از تصاویر چند طیفی سنجنده استر جهت شناسایی زون های دگرسانی با استفاده از روش های مختلف پردازش تصاویر است. با به کارگیری روش های ترکیب رنگی کاذب، نسبت باندی و نقشه برداری زاویه طیفی نواحی دگرسانی جدا شده و کانی های کایولینیت، مونت موریلونیت، موسکویت، ایلیت، اپیدوت و کلریت به عنوان شاخص دگرسانی های آرژیلیک، فیلیک و پروپلیتیک شناسایی شدند.

لینک کمکی