فایل ورد (word) پتانسيل يابي کانسارهاي پورفيري با استفاده از روش تحليل سلسله مراتبي (AHP) در منطقه جبال بارز کرمان

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) پتانسيل يابي کانسارهاي پورفيري با استفاده از روش تحليل سلسله مراتبي (AHP) در منطقه جبال بارز کرمان دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) پتانسيل يابي کانسارهاي پورفيري با استفاده از روش تحليل سلسله مراتبي (AHP) در منطقه جبال بارز کرمان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پتانسيل يابي کانسارهاي پورفيري با استفاده از روش تحليل سلسله مراتبي (AHP) در منطقه جبال بارز کرمان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پتانسيل يابي کانسارهاي پورفيري با استفاده از روش تحليل سلسله مراتبي (AHP) در منطقه جبال بارز کرمان :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : دهمين همايش انجمن زمين شناسي اقتصادي ايران

تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

منطقه مورد مطالعه در جنوب شرق ایران و در استان کرمان واقع شده است و برگه 1:100000 جبال بارز را شامل می شود. منطقه جبال بارز از نظر متالوژنیکی بخشی از کمربند مس ایران مرکزی است. به دلیل مستعد بودن منطقه از نظر ذخایر پورفیری، تعیین مناطق پتاسیل دار پورفیری هدف این پژوهش می باشد.آنچه پروژه اکتشافی را به سوی مناسب ترین نتیجه رهنمون می سازد، انتخاب بهترین روش تحلیل برای هر نوع داده و همچنین ایجاد روابطی معنادار بین نتایج حاصل از تفسیر داده های مختلف است. بنابراین هر کدام از لایه های اکتشافی با استفاده از بهترین روش های تحلیل تهیه گردید و سپس با استفاده از روش سلسله مراتب تحلیلی (AHP)، وزن دهی به هر لایه و در نتیجه تلفیق لایه های اکتشافی صورت گرفت. نهایتا یک نقشه پتانسیل مطلوب برای منطقه بدست آمد. برای بررسی صحت نتایج، اندیس های معدنی محدوده بر روی نقشه نهایی حاصل از تلفیق AHP تصویر شد از 22 اندیس مس موجود در منطقه، 15 اندیس در محدوده مطلوبیت بالا قرار گرفته است.

لینک کمکی