فایل ورد (word) پي جويي کاني سازي روي در محدوده ي شمال غربي روستاي بيروييه در برگه زمين شناسي 1:100000 بهاباد

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) پي جويي کاني سازي روي در محدوده ي شمال غربي روستاي بيروييه در برگه زمين شناسي 1:100000 بهاباد دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) پي جويي کاني سازي روي در محدوده ي شمال غربي روستاي بيروييه در برگه زمين شناسي 1:100000 بهاباد  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) پي جويي کاني سازي روي در محدوده ي شمال غربي روستاي بيروييه در برگه زمين شناسي 1:100000 بهاباد،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) پي جويي کاني سازي روي در محدوده ي شمال غربي روستاي بيروييه در برگه زمين شناسي 1:100000 بهاباد :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : دهمين همايش انجمن زمين شناسي اقتصادي ايران

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

پردازش و مدل سازی در برگه 1:100000 بهاباد با بررسی کلیه لایه های اطلاعاتی شامل زمین شناسی، لایه دورسنجی، اندیس ها و معادن، محیط های مناسب کانه زایی سرب و روی و داده سیستماتیک ژیوشیمی رسوب آبراه های و کانی سنگین انجام و 5 محدوده پتانسیل دار برای کانی سازی روی در برگه بهاباد معرفی و مورد بازدید صحرایی قرار گرفت. بررسی های صحرایی در بخش مرکزی محدوده شواهدی از کانی سازی اکسید آهن به همراه سرب و روی دارد، به طوری که در این بخش دو رگه هماتیتی-سیلیسی با ابعاد 3*1 (رگه شماره یک) و 10*2 (رگه شماره دو،) متر وجود دارد و مهمتر از همه وجود کلاهک آهنی(یا رگه) هماتیتی با ابعاد 30*8 متر (رگه شماره سه)می باشد. یک نمونه مینرالیزه برداشت شده از رگه یک با ابعاد 3*1 متر دارای عیار قابل توجه آهن 46) درصد) و روی 0, 6) درصد) می باشد. همچنین در یک نمونه مینرالیزه برداشت شده از رگه شماره دو، عیار عناصر آهن و روی به ترتیب 46 و 5. 0 درصد است. از رگه شماره سه (احتمالا کلاهک آهنین) که در مجاورت آن شواهد دگرسانی بصورت هماتیتی و لیمونیتی مشهود است و دارای سنگ میزبان ماسه سنگی می باشد، دو نمونه مینرالیزه برداشت شد که نشان دهنده عیار قابل توجه عناصر آهن، سرب و روی است. دربخش سطحی این نوع کانسارها کانی سازی بصورت اکسیدی می باشد که در محدوده مورد بررسی شواهد زون اکسیدی وجود دارد.با توجه به اهمیت محدوده شماره 4 (محدوه شمال غربی روستای بیروییه) واقع در بخش غربی برگه بهاباد و وجود شواهد کانی سازی در فاز پی جویی می تواند برای فازهای بعدی اکتشافی به تفصیل مورد بررسی و تحلیل قرار گیرد.

لینک کمکی