فایل ورد (word) تعيين محدوده کانه دار براساس مدل سازي فرکتالي عيار- حجم در محدوده اکتشافي داغ دالي، شمال تکاب

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) تعيين محدوده کانه دار براساس مدل سازي فرکتالي عيار- حجم در محدوده اکتشافي داغ دالي، شمال تکاب دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) تعيين محدوده کانه دار براساس مدل سازي فرکتالي عيار- حجم در محدوده اکتشافي داغ دالي، شمال تکاب  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) تعيين محدوده کانه دار براساس مدل سازي فرکتالي عيار- حجم در محدوده اکتشافي داغ دالي، شمال تکاب،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) تعيين محدوده کانه دار براساس مدل سازي فرکتالي عيار- حجم در محدوده اکتشافي داغ دالي، شمال تکاب :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : دهمين همايش انجمن زمين شناسي اقتصادي ايران

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

محدوده اکتشافی داغ دالی در شمال شهرستان تکاب و در مجاورت کانسار طلای زرشوران قرار دارد. ناهنجاری های ژیوشیمیایی روی، سرب، طلا و نقره در این محدوده شناسایی شده است. در این پژوهش، نخست مدلسازی کانسار به روش کریجینگ معمولی (Ordinary kriging) با استفاده از داده های به دست آمده از تعداد 49 گمانه حفاری (تعداد 2196 نمونه) انجام گرفت و سپس محدوده کانه دار بر اساس مدل سازی فرکتالی عیار-حجم تعیین گردید. نمودار لگاریتمی فرکتالی عیار-حجم برای هر عنصر بصورت جداگانه رسم شد و زونهای عیاری مختلف برای هر عنصر با استفاده نقاط شکست مشخص شد. نتایج نشانگر آن است که زونهای جدا شده برای عنصر طلا به روش فرکتالی عیار-حجم، تناژ اندکی دارد و این عنصر پتانسیل اقتصادی ندارد. اما عنصر روی با توجه به بلوک های عیاردار دارای پتانسیل اقتصادی است. مدل بلوکی عیاردار به دست آمده از روش فرکتالی با روش زمین آماری تطابق دارد.

لینک کمکی