فایل ورد (word) توليد غربال مولکولي نانوحفره به منظور حذف زباله هاي صنعتي از محيط زيست به وسيله فرآوري شيشه آتشفشاني

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) توليد غربال مولکولي نانوحفره به منظور حذف زباله هاي صنعتي از محيط زيست به وسيله فرآوري شيشه آتشفشاني دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) توليد غربال مولکولي نانوحفره به منظور حذف زباله هاي صنعتي از محيط زيست به وسيله فرآوري شيشه آتشفشاني  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) توليد غربال مولکولي نانوحفره به منظور حذف زباله هاي صنعتي از محيط زيست به وسيله فرآوري شيشه آتشفشاني،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) توليد غربال مولکولي نانوحفره به منظور حذف زباله هاي صنعتي از محيط زيست به وسيله فرآوري شيشه آتشفشاني :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : دهمين همايش انجمن زمين شناسي اقتصادي ايران

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

فیلیپسیت با داشتن سه نوع کانال با دهانه کمتر از 5×5 انگسترم، توانایی بالایی را در جداسازی عناصری همانند سرب، روی، مس و استرانسیوم از خود نشان داده است. از این رو فیلیپسیت به عنوان یک ماده حفرهدار مناسب جهت استفاده در سیستمهای تصفیه مطرح میباشد. اما به دلیل فقدان منابع نسبتا خالص از این کانی در طبیعت و مقرون به صرفه نبودن فرآیند فرآوری فیلیپسیت طبیعی، تولید فیلیپسیت بطور سنتزی و در شرایط آزمایشگاهی مورد تحقیق و بررسی قرار گرفت. در این مطالعه از محلول قلیایی پتاس و نیز از محلولهای NaCl و KCl با غلظتهای 1/25 تا 7/5 مول بر لیتر، به عنوان منبع یونهایNa+، K+ و OH- استفاده شده و کلیه آزمایشات در دمای 150درجه سانتیگراد، به مدت 96 ساعت و در شرایط هیدروترمال انجام شدهاند. این بررسیها نشان میدهند که فاز فیلیپسیت از تغییر فاز شیشه های آتشفشانی موجود در پومیس (ماده اولیه طبیعی مورد استفاده در این مطالعات) در غلظتهای کم تا زیاد قلیا و در هر دوحالت حضوروعدم حضورنمک اضافی، تشکیل شده و با افزایش غلظت پتاس بر مقدار آن افزوده میشود.

لینک کمکی