فایل ورد (word) زمين شناسي،سنگ نگاري و کاني شناسي زون هاي دگرساني در معدن کايولن بهاريه، شرق کاشمر، شمال شرق ايران

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

فایل ورد (word) زمين شناسي،سنگ نگاري و کاني شناسي زون هاي دگرساني در معدن کايولن بهاريه، شرق کاشمر، شمال شرق ايران دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) زمين شناسي،سنگ نگاري و کاني شناسي زون هاي دگرساني در معدن کايولن بهاريه، شرق کاشمر، شمال شرق ايران کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) زمين شناسي،سنگ نگاري و کاني شناسي زون هاي دگرساني در معدن کايولن بهاريه، شرق کاشمر، شمال شرق ايران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) زمين شناسي،سنگ نگاري و کاني شناسي زون هاي دگرساني در معدن کايولن بهاريه، شرق کاشمر، شمال شرق ايران :


سال انتشار : 1397تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

معدن کایولن بهاریه در فاصله 15 کیلومتری شرق شهرستان کاشمر در استان خراسان رضوی واقع شده است. این محدوده بخشی از کمربند ماگمایی فلززایی خواف- کاشمر- بردسکن می باشد که در شمال گسل بزرگ درونه قرار گرفته است. پهنه های کایولینیزه شده این محدوده محصول دگرسانی گرمابی سنگ های آتشفشانی داسیتی تا ریوداسیتی منسوب به ایوسن در شمال شرق ایران هستند. این سنگها عمدتا دارای بافت پورفیری بوده که درشت-بلورهای پلاژیوکلاز، ارتوکلاز و کوارتز درون آن دیده می شود. دگرسانی آرژیلیک پیشرفته شدید، سیلیسی شدن شدید تا متوسط، سیلیسی- سرسیتی و پروپلیتیک ضعیف مهمترین زونهای دگرسانی موجود در محدوده مطالعاتی می باشند. بر پایه بررسیهای صورت گرفته کانی های رسی، کوارتز ثانویه، سرسیت، اپیدوت و کلریت و همچنین بر اساس نتایج آنالیز XRD کانی های کوارتز، ارتوکلاز، آلبیت، ایلیت، کایولینیت و پیروفیلیت مهم ترین فازهای کانیایی در این پهنه ها می باشند. به نظر می رسد محلولهای اسیدی گرمابی نقش بارزی در تشکیل و توسعه ذخیره کایولن بهاریه داشته اند.

لینک کمکی