فایل ورد (word) شناسايي آلتراسيون مرتبط با کاني سازي سرب و روي با سنگ ميزبان کربناته در شمال چادگان ( باختر اصفهان)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) شناسايي آلتراسيون مرتبط با کاني سازي سرب و روي با سنگ ميزبان کربناته در شمال چادگان ( باختر اصفهان) دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) شناسايي آلتراسيون مرتبط با کاني سازي سرب و روي با سنگ ميزبان کربناته در شمال چادگان ( باختر اصفهان)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) شناسايي آلتراسيون مرتبط با کاني سازي سرب و روي با سنگ ميزبان کربناته در شمال چادگان ( باختر اصفهان)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) شناسايي آلتراسيون مرتبط با کاني سازي سرب و روي با سنگ ميزبان کربناته در شمال چادگان ( باختر اصفهان) :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : دهمين همايش انجمن زمين شناسي اقتصادي ايران

تعداد صفحات :12

چکیده مقاله:

محدوده مورد مطالعه در باختر استان اصفهان، در بخش میانی سنندج - سیرجان و به طور دقیق تر در زون فلززایی ملایر – اصفهان قرار گرفته است. بر اساس نتایج حاصل از پردازش تصاویر ماهواره ای، این پهنه غنی از واحدهای کربناته و دولومیتی می باشد که عمدتا به صورت شمال باختری- جنوب خاوری گسترده شده اند و برای کانه زایی سرب، روی مناسب هستند. روش های مختلف بارزسازی آلتراسیون های مرتبط با کانه زایی سرب و روی از جمله ترکیب رنگی کاذب، نسبت باندی، کروستا (مولفه اصلی انتخابی) و روش نقشه برداری زاویه طیفی بر روی داده های ماهواره ای استر اعمال شد. روش نقشه برداری زاویه طیفی و کروستا به دلیل تمایز بین کانی های دارای اکسید آهن و کانی های رسی، مناطق کشاورزی و محیط آهکی و دولومیتی، روش مناسب تری می باشند. در نهایت ارتباط آلتراسیون های آشکار شده با روش های فوق با واحدهای سنگی محدوده مورد مطالعه و نیز مناطق پتانسیل دار مشخص شدند.

لینک کمکی