فایل ورد (word) شناسايي جوامع ژيوشيميايي با استفاده از تحليل مولفه هاي اصلي و روش آمارفضاييU در ورقه 1:100000 شامکان

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

فایل ورد (word) شناسايي جوامع ژيوشيميايي با استفاده از تحليل مولفه هاي اصلي و روش آمارفضاييU در ورقه 1:100000 شامکان دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) شناسايي جوامع ژيوشيميايي با استفاده از تحليل مولفه هاي اصلي و روش آمارفضاييU در ورقه 1:100000 شامکان کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) شناسايي جوامع ژيوشيميايي با استفاده از تحليل مولفه هاي اصلي و روش آمارفضاييU در ورقه 1:100000 شامکان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) شناسايي جوامع ژيوشيميايي با استفاده از تحليل مولفه هاي اصلي و روش آمارفضاييU در ورقه 1:100000 شامکان :


سال انتشار : 1397تعداد صفحات :8

چکیده مقاله:

مهم ترین بحث در تحلیل داده های ژیوشیمیایی تعیین زمینه برای هر عنصر در منطقه مورد مطالعه و جداکردن زمینه از آنومالی-های عنصر مربوطه است. امروزه روشهای متعددی برای جدایش مقدار آنومالی از زمینه معرفی شده است. در میان روش های مبتنی بر آمار فضایی و ارتباط فضایی نمونهها با یکدیگر، بخصوص در جدایش جوامع در رسوبات آبراههای از روش های معمول می باشد. هدف اصلی این پژوهش، جدایش زونهای مختلف ژیوشیمیایی و شناسایی محدوده های جدید اکتشافی در ورقه شامکان است. در این راستا، براساس ضریب همبستگی بین عناصر و همچنین نتایج PCA نشان داد یک همبستگی مثبت بین عناصر طلا و مس در فاکتور چهارم وجود دارد. درنهایت برای این دو عنصر به عنوان عناصر هدف، با استفاده از روش آمار فضایی U، پنج جامعه ژیوشیمیایی مختلف شناسایی شد. این جوامع به ترتیب عبارتند از زمینه پایین، زمینه بالا، آنومالی ضعیف، آنومالی متوسط و آنومالی قوی. آنومالیهای بدست آمده از این روش تا حدودی با اندیسهای طلا و طلا_مس موجود در محدوده همخوانی داشته و نشاندهنده یک ارتباط فضایی مثبت می باشد. علاوه بر انطباق آنومالیها با اندیسهای موجود در منطقه، محدوده های جدید برای ادامه اکتشاف معرفی میشوند که نیاز به بررسی بیشتری دارند.

لینک کمکی