فایل ورد (word) شناسايي سيگنال هاي ژيوشيميايي کانسار پنهان سرب و روي پيتچي (ايرانکوه) به روش استخراج هاي جزيي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) شناسايي سيگنال هاي ژيوشيميايي کانسار پنهان سرب و روي پيتچي (ايرانکوه) به روش استخراج هاي جزيي دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) شناسايي سيگنال هاي ژيوشيميايي کانسار پنهان سرب و روي پيتچي (ايرانکوه) به روش استخراج هاي جزيي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) شناسايي سيگنال هاي ژيوشيميايي کانسار پنهان سرب و روي پيتچي (ايرانکوه) به روش استخراج هاي جزيي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) شناسايي سيگنال هاي ژيوشيميايي کانسار پنهان سرب و روي پيتچي (ايرانکوه) به روش استخراج هاي جزيي :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : دهمين همايش انجمن زمين شناسي اقتصادي ايران

تعداد صفحات :12

چکیده مقاله:

با توجه به گسترش فعالیت های اکتشافی، امروزه مناطق پوشیده شده با رگولیت مورد توجه مکتشفین مواد معدنی قرار می گیرد. منطقه معدنی ایرانکوه یکی از مناطق پرپتانسیل می باشد که حاوی نهشته های پنهان سرب روی MVT است. پژوهش حاضر به بررسی الگوهای اکتشافی بکارگرفته شده در شناسایی سیگنالهای اکتشافی کانسار پنهان پیتچی در محدوده ایرانکوه با استفاده از استخراج های جزیی می پردازد. نتایج حاصل نشان می دهد که استفاده از این روش ها در کنار اندازه گیری هدایت الکتریکی خاک الگوهایی را ارایه می دهند که کمک بسزایی در اکتشاف ذخایر پنهان سرب و روی می کند.

لینک کمکی