فایل ورد (word) شواهد پتروگرافي دگرساني هاي اعمال شده بر سنگ هاي ماگمايي گنبدنمکي نازي، استان چهارمحال و بختياري

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) شواهد پتروگرافي دگرساني هاي اعمال شده بر سنگ هاي ماگمايي گنبدنمکي نازي، استان چهارمحال و بختياري دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) شواهد پتروگرافي دگرساني هاي اعمال شده بر سنگ هاي ماگمايي گنبدنمکي نازي، استان چهارمحال و بختياري  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) شواهد پتروگرافي دگرساني هاي اعمال شده بر سنگ هاي ماگمايي گنبدنمکي نازي، استان چهارمحال و بختياري،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) شواهد پتروگرافي دگرساني هاي اعمال شده بر سنگ هاي ماگمايي گنبدنمکي نازي، استان چهارمحال و بختياري :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : دهمين همايش انجمن زمين شناسي اقتصادي ايران

تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

براساس مطالعات پتروگرافی صورت گرفته بر روی سنگهای ماگمایی گنبد نمکی نازی در منطقه بازفت استان چهارمحال و بختیاری، جنس این سنگها به طور عمده بازالت و سنگهای نیمه عمیق (دولریت) بوده که تحت تاثیر فعالیتهای گرمابی سطحی و عمقی غنی از سدیم قرار گرفتهاند. شواهد پتروگرافی از آلتراسیونها بازالت ها و دولریتها نشان میدهد که آلتراسیونهای موثر در منطقه عبارتند از: کلریتی شدن، آلتراسیون سدیک وآلبیتیزاسیون، کلسیتی شدن، سیلیسی شدن، سرسیتی شدن و آلتراسیون پتاسیک. این آلتراسیونها به سه طریق فراگیر، انتخابی و رگچه ای و پرکننده حفرات بر سنگ های منطقه اعمال شدهاند. کانیهای ثانویه حاصل از این آلتراسیونها نیز شامل: کلریت، آمفیبول، بیوتیت، آلبیت، اکسیدهای تیتان و آهن، پیریت، اپیدوت، هماتیت (اولیژیست)، کلسیت و کوارتز و فلدسپات پتاسیم می باشند. همچنین این سنگها، دگرگونی درجه پایین در حد رخساره شیست سبز زیرین را نیز متحمل شده اند.

لینک کمکی