فایل ورد (word) کاربرد تصاوير ماهواره اي لندست 8 در شناسايي نواحي مستعد کاني سازي در نقشه زمين شناسي 1:100000 آران

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) کاربرد تصاوير ماهواره اي لندست 8 در شناسايي نواحي مستعد کاني سازي در نقشه زمين شناسي 1:100000 آران دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) کاربرد تصاوير ماهواره اي لندست 8 در شناسايي نواحي مستعد کاني سازي در نقشه زمين شناسي 1:100000 آران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) کاربرد تصاوير ماهواره اي لندست 8 در شناسايي نواحي مستعد کاني سازي در نقشه زمين شناسي 1:100000 آران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) کاربرد تصاوير ماهواره اي لندست 8 در شناسايي نواحي مستعد کاني سازي در نقشه زمين شناسي 1:100000 آران :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : دهمين همايش انجمن زمين شناسي اقتصادي ايران

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

منطقه مورد مطالعه بخشی از کمربند فلززایی ارومیه- دختر می باشد که بر روی نقشه زمین شناسی 1:100000 آران واقع شده است. با توجه به وجود شواهدی حاکی از امکان کانی سازی در این منطقه، شناسایی نواحی امید بخش کانی سازی در آن ضروری است. در این مقاله به منظور شناسایی نواحی مستعد، پردازش تصاویر ماهواره ای لندست 8 سنجنده OLI صورت گرفته است. پردازش تصاویر ماهواره ای در این محدوده با استفاده از روش های ترکیب رنگی کاذب، نسبت باندی، آنالیز مولفه اصلی انتخابی و روش کمترین مربعات رگرسیون شده انجام شده است. نتایج حاصل از بکارگیری این روش ها نشان می-دهد که در بخش های غرب و شمال غرب محدوده که بر اساس نقشه زمین شناسی حضور توده های نفوذی کوه اناربنه و کوه سیاه نیز وجود دارد، شواهدی حاکی از وجود مناطق دگرسانی کانی های رسی واکسیدهای آهن دیده می شود. این نواحی می تواند در ادامه فرآیند اکتشاف با تمرکز بیشتری مورد بررسی قرار گیرد و از صرف هزینه و زمان در سایر بخش های محدوده جلوگیری شود.

لینک کمکی