فایل ورد (word) کاني شناسي و شيمي گارنت هاي نوساني در کانسار آهن کرمجگان (جنوب کهک)، کمربند ماگمايي اروميه-دختر

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) کاني شناسي و شيمي گارنت هاي نوساني در کانسار آهن کرمجگان (جنوب کهک)، کمربند ماگمايي اروميه-دختر دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) کاني شناسي و شيمي گارنت هاي نوساني در کانسار آهن کرمجگان (جنوب کهک)، کمربند ماگمايي اروميه-دختر  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) کاني شناسي و شيمي گارنت هاي نوساني در کانسار آهن کرمجگان (جنوب کهک)، کمربند ماگمايي اروميه-دختر،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) کاني شناسي و شيمي گارنت هاي نوساني در کانسار آهن کرمجگان (جنوب کهک)، کمربند ماگمايي اروميه-دختر :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : دهمين همايش انجمن زمين شناسي اقتصادي ايران

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

اسکارن آهن کرمجگان در جنوب شهرستان کهک، در پهنه ارومیه-دختر قرار دارد. این توده اسکارنی متاثر از کانی سازی این زون در زیر پهنه برون اسکارن و درون اسکارن تشکیل شده است. گسترش گارنت های خود شکل در زمینه توده های نفوذی در مجاورت بخشی کربناتی منطقه نمود دارد که با تشکیل کانی هایی نظیر گارنت، آپاتیت و مگنتیت در بخش کربناتی آغاز شده است. فراوانترین کانی موجود در این اسکارن گارنت بوده که با منطقه بندی واضحی بصورت گارنت های نوسانی (oscillatory garnets) همراه باطله اسکارن مشاهده شده است. در این پژوهش به بررسی الگوی ناحیه بندی بلورهای گارنت در زیر پهنه برون اسکارن در مجاورت توده های نفوذی پرداخته شده است. این گارنت ها عمدتا خودشکل و همسانگرد بوده و در مواردی بی شکل و ناهمسانگرد هستند و دارای هسته غنی از گروسولار و به سمت حاشیه آندرادیت است. این پدیده سبب افزایش آهن موجود در گارنت ها است. این افزایش تحت تاثیر فشار بخشی اکسیژن سبب افزایش اندرادیت در این گارنتها شده است.

لینک کمکی