فایل ورد (word) کاني شناسي، تکامل سيال کانسنگ ساز و ويژگي هاي بافتي در کانسار روي- سرب کوشک بافق، ايران مرکزي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

فایل ورد (word) کاني شناسي، تکامل سيال کانسنگ ساز و ويژگي هاي بافتي در کانسار روي- سرب کوشک بافق، ايران مرکزي دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) کاني شناسي، تکامل سيال کانسنگ ساز و ويژگي هاي بافتي در کانسار روي- سرب کوشک بافق، ايران مرکزي کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) کاني شناسي، تکامل سيال کانسنگ ساز و ويژگي هاي بافتي در کانسار روي- سرب کوشک بافق، ايران مرکزي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) کاني شناسي، تکامل سيال کانسنگ ساز و ويژگي هاي بافتي در کانسار روي- سرب کوشک بافق، ايران مرکزي :


سال انتشار : 1397تعداد صفحات :14

چکیده مقاله:

کانسار سولفیدی سرب و روی کوشک در 160 کیلومتری جنوب شرقی یزد، و 45 کیلومتری شمال شرق بافق، و در بلوک پشت بادام، در مرکز پهنه رسوبی-آتشفشانی بافق، در زون ایران مرکزی قرار گرفته است. این کانسار به همراه ذخایر سولفیدی دیگر و نیز ذخایر آهن در سازند بروندمی- آتشفشانی- رسوبی اسفوردی با سن پروتروزوییک بالایی-کامبرین زیرین واقع گردیده است. ذخیره کانسار حدود 13 میلیون تن با عیار متوسط 7% روی و 3% سرب است. مهمترین ساخت در این کانسار، ساخت لایه ای است که مشابه با کانسارهای بروندمی- رسوبی معروف دنیا می باشد. مهمترین بافت کانسار، فرامبوییدال بوده، که در اثر فعالیت باکتری های کاهنده سولفات به وجود آمده است. وفور میکروارگانیسم ها و فسیل های کرم مانند به همراه بافت فرامبوییدال، بیانگر فعالیت مواد آلی و باکتری ها در دمای حدود 150 درجه سانتی گراد در حین تشکیل کانسار است. سایر بافت های شاخص در کانسار کوشک شامل کلوفرم، توده ای، آتول و اسفروییدال می باشد. از نظر مطالعات میکروترمومتری، دمای سیال کانسنگ ساز، 200-150 درجه سانتی گراد، و با شوری حدود 28 درصد وزنی معادل نمک طعام می باشد. زمین شیمی میانبارهای سیال نشان می دهد که سیالات کانسنگ ساز با آب دریا آمیختگی داشته، و دارای دو منشاء بروندمی-رسوبی (SEDEX) و جوی هستند.

لینک کمکی