فایل ورد (word) کاني شناسي، دگرساني و عوامل کنترل کننده کانه زايي در کانسار سرب و روي حسن آباد (شمال اصفهان)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) کاني شناسي، دگرساني و عوامل کنترل کننده کانه زايي در کانسار سرب و روي حسن آباد (شمال اصفهان) دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) کاني شناسي، دگرساني و عوامل کنترل کننده کانه زايي در کانسار سرب و روي حسن آباد (شمال اصفهان)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) کاني شناسي، دگرساني و عوامل کنترل کننده کانه زايي در کانسار سرب و روي حسن آباد (شمال اصفهان)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) کاني شناسي، دگرساني و عوامل کنترل کننده کانه زايي در کانسار سرب و روي حسن آباد (شمال اصفهان) :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : دهمين همايش انجمن زمين شناسي اقتصادي ايران

تعداد صفحات :12

چکیده مقاله:

کانسار سرب و روی حسن آباد در شمال اصفهان، جنوب غرب شهر اردستان و در حاشیه غربی زون ایران مرکزی، در مجاورت کمان ماگمایی ارومیه-دختر واقع شده است. این کانسار درون دولومیت های سازند شتری به سن تریاس میانی قرار گرفته است. با توجه به بررسیهای انجام شده عوامل و کنترل کننده کانیسازی در کانسار حسنآباد شامل عوامل چینهشناسی، سنگ شناسی و ساختاری میباشد که عوامل چینهشناسی مهمترین کنترل کننده تشکیل کانسار حسنآباد در نظر گرفته شد. فعالیت سیال گرمابی در محدوده کانسار حسن آباد، سبب تشکیل دگرسانی دولومیتی به همراه دگرسانی سیلیسی و به میزان بسیار کم کلسیتی شده است. بر اساس شواهد پتروگرافی شش نوع دولومیت تشخیص داده شده است. کانه زایی در کانسار حسن آباد ساده بوده و کانی های اولیه شامل گالن، اسفالریت، سولفوسالتها، پیریت و باریت است که در اثر فرآیندهای برونزاد به سروزیت، انگلزیت، کوولیت، کالکوسیت و اکسید آهن تبدیل شده اند. بر اساس پردازش های انجام شده بر روی تصاویر ماهوارهای و همچنین رز دیاگرام ترسیم شده الگوی گسل های منطقه که دارای بیشترین فراوانی هستند نشان دهنده دو راستای کلی شمال غرب-جنوب شرق (همانند گسل میلاجرد-زفره) و شرقی-غربی (عمدتا شاخه های فرعی گسل های اصلی) میباشند و کانسار حسن آباد در امتداد گسل های فرعی و نرمال قرار گرفته است.

لینک کمکی