فایل ورد (word) کاني شناسي، ساخت و بافت و کنترل کننده هاي کانه زايي مس در توالي تخريبي ايوسن-اليگوسن، جنوب فرومد شاهرود

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) کاني شناسي، ساخت و بافت و کنترل کننده هاي کانه زايي مس در توالي تخريبي ايوسن-اليگوسن، جنوب فرومد شاهرود دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) کاني شناسي، ساخت و بافت و کنترل کننده هاي کانه زايي مس در توالي تخريبي ايوسن-اليگوسن، جنوب فرومد شاهرود  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) کاني شناسي، ساخت و بافت و کنترل کننده هاي کانه زايي مس در توالي تخريبي ايوسن-اليگوسن، جنوب فرومد شاهرود،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) کاني شناسي، ساخت و بافت و کنترل کننده هاي کانه زايي مس در توالي تخريبي ايوسن-اليگوسن، جنوب فرومد شاهرود :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : دهمين همايش انجمن زمين شناسي اقتصادي ايران

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

کانه زایی مس فرومد در116کیلومتری شرق میامی و در 17کیلومتری جنوب فرومد، و در زیرپهنه سبزوار از ایران مرکزی و در توالی تخریبی ایوسن-الیگوسن رخ داده است. کانه زایی مس در این منطقه غالبا در داخل واحدهای ماسه-سنگ خاکستری بصورت های ساخت و بافت عدسی(در امتداد لایه بندی سنگ میزبان)، رگه-رگچه ای و دانه پراکنده رخ داده است. ماده ی معدنی حاوی کانی های اولیه کالکوسیت، بورنیت، کالکوپیریت، پیریت و کانی های ثانویه مالاکیت، کوولیت، دیژنیت و اکسید و هیدروکسیدهای آهن می باشد. کانی های کوارتز، کلسیت و کلریت کانی های عمده باطله این منطقه هستند. آثار و بقایای فسیل گیاهی در افق های کانه زایی یکی از عوامل مهم احیا کننده محیط و کنترل کننده کانه زایی مس می باشد. براساس مطالعات صورت گرفته اینطور استنباط می شود که کانه زایی مس در منطقه مورد مطالعه در اثر نفوذ و ته نشست سیالات حوضه ای دیاژنزی در داخل فسیل های گیاهی در ماسه سنگ های خاکستری و نیز در امتداد لایه بندی واحد ماسه سنگی بصورت مس رسوبی رخ داده است.

لینک کمکی