فایل ورد (word) مروري بر کانسار طلاي داشکسن، اپي ترمال يا پورفيري رهيافتي نو با شواهد ريزکاوالکتروني و ايزوتوپي H-O

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مروري بر کانسار طلاي داشکسن، اپي ترمال يا پورفيري رهيافتي نو با شواهد ريزکاوالکتروني و ايزوتوپي H-O دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مروري بر کانسار طلاي داشکسن، اپي ترمال يا پورفيري رهيافتي نو با شواهد ريزکاوالکتروني و ايزوتوپي H-O  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مروري بر کانسار طلاي داشکسن، اپي ترمال يا پورفيري رهيافتي نو با شواهد ريزکاوالکتروني و ايزوتوپي H-O،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مروري بر کانسار طلاي داشکسن، اپي ترمال يا پورفيري رهيافتي نو با شواهد ريزکاوالکتروني و ايزوتوپي H-O :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : دهمين همايش انجمن زمين شناسي اقتصادي ايران

تعداد صفحات :8

چکیده مقاله:

کانسار داشکسن با رتبه جهانی، بزرگترین معدن طلای خاورمیانه، واقع در شمال باختر ایران، بخشی از استان کردستان است. داسیت پورفیری و برش با سن میوسن میانی اغلب میزبان ماده معدنی هستند. پیش تر اعتقاد بود که این کانسار، گرمابی از نوع سولفید-زیاد و بعدتر کم-سولفید مرتبط با سامانه ی طلای پورفیری باشد و این موضوع تاکنون مورد بحث است. در این تحقیق، سه مرحله کانه سازی شامل مراحل I، II و III را به کمک شواهد ریزکاوالکترونی و ایزوتوپ های پایدار بررسی می کنیم. در حقیقت، کانسار داشکسن از یک طلای پورفیری کم عیار (مرحله I) به یک گرمابی کم-سولفید (مرحله III) در طی تکامل سامانه بصورت انتقالی پیشرفته است. مرحله میانی (II) در طی ریزش حاصل از انفجار کراتر رخ داده است. بررسی های ایزوتوپ پایدار داشکسن یک منشا ماگمایی را برای سیالات کانسارساز در مرحله I نشان می دهد، در حالیکه منشا سیال کانه دار در مرحله II، سیال ماگمایی همراه با مقدار کمی آب جوی بوده است و سپس سیال کانه دار در مرحله III در ادامه، با آب جوی رقیق شده است. تجزیه های ریزکاو الکترونی همراه با مطالعات میان بار سیال، نشان می دهد که نهشته شدن طلا اغلب با شرایط جوشش در مرحله III کنترل می-شود.

لینک کمکی