فایل ورد (word) مطالعات دورسنجي با استفاده از داده هاي ASTER به منظور شناسايي زون هاي دگرساني محدوده ي چاه گشار

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مطالعات دورسنجي با استفاده از داده هاي ASTER به منظور شناسايي زون هاي دگرساني محدوده ي چاه گشار دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مطالعات دورسنجي با استفاده از داده هاي ASTER به منظور شناسايي زون هاي دگرساني محدوده ي چاه گشار  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مطالعات دورسنجي با استفاده از داده هاي ASTER به منظور شناسايي زون هاي دگرساني محدوده ي چاه گشار،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مطالعات دورسنجي با استفاده از داده هاي ASTER به منظور شناسايي زون هاي دگرساني محدوده ي چاه گشار :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : دهمين همايش انجمن زمين شناسي اقتصادي ايران

تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

ناحیه ی مورد مطالعه در استان یزد و در شهرستان ندوشن و نقشه ی زمین شناسی 1:100000 کفه تاقستان، در بخش مرکزی کمربند ماگمایی ارومیه – دختر واقع شده است. این کمربند ماگمایی به واسطه ی پدیده ی فرورانش و به دنبال آن ماگماتیسم گسترده ی کالک الکالن تا الکالن، پتانسیل بسیار مناسبی برای تشکیل ذخایر مس پورفیری دارد. سنگ های ناحیه ی (چاه گشار) مورد مطالعه شامل تراکیت، آندزیت، ریوداسیت به سن ایوسن که توسط توده های نفوذی تا ساب ولکانیک فلسیک تا حدواسط به سن الیگو – میوسن مورد نفوذ قرار گرفته اند در منطقه قابل مشاهده می باشند. هدف از این مطالعه بارزسازی محدوده های دگرسانی با استفاده از روش های مختلف دورسنجی می باشد. در مطالعه پیشرو از روش های مختلف پردازش تصاویر ماهوارهای سنجنده ASTER از جمله ترکیب رنگی کاذب، نسبت باندی و روش نقشه برداری زاویه ی طیفی(SAM) استفاده گریده است. در تصاویر به دست آمده از روش های مختلف پردازش تصاویر شاهد دگرسانی های پروپلتیک، فیلیک و آرژیلیک در محدوده ی چاه گشار می باشیم.

لینک کمکی