فایل ورد (word) مطالعات زمين شناسي ، مدلسازي و تخمين عيار مس در کانسار سونگون با استفاده از روشهاي مبتني بر آمار کلاسيک

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مطالعات زمين شناسي ، مدلسازي و تخمين عيار مس در کانسار سونگون با استفاده از روشهاي مبتني بر آمار کلاسيک دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مطالعات زمين شناسي ، مدلسازي و تخمين عيار مس در کانسار سونگون با استفاده از روشهاي مبتني بر آمار کلاسيک  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مطالعات زمين شناسي ، مدلسازي و تخمين عيار مس در کانسار سونگون با استفاده از روشهاي مبتني بر آمار کلاسيک،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مطالعات زمين شناسي ، مدلسازي و تخمين عيار مس در کانسار سونگون با استفاده از روشهاي مبتني بر آمار کلاسيک :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : دهمين همايش انجمن زمين شناسي اقتصادي ايران

تعداد صفحات :8

چکیده مقاله:

کانسار مس سونگون در استان آذربایجان شرقی در130 کیلومتری شمال تبریز و 75 کیلومتری شمال غربی اهر، دریک ناحیه کوهستانی واقع شده است. برای شناسایی این کانسار ازگمانه های اکتشافی استفاده شده که تعداد 156 گمانه دراین بررسی مورد استفاده قرار گرفته است. به منظور پردازش داده ها از روش های آمار کلاسیک مورد نیاز استفاده گردید وعملیات محاسباتی به کمک نرم افزار راک ورکس انجام شد. کانسار سونگون یک کانسار مس از نوع اسکارن-پورفیری است که ازمهمترین کانسارهای مس ایران است. از مجموع حفاری های انجام شده تعداد 25270 نمونه برداشت شد که برای عنصر مس مورد آنالیز قرار گرفت .برآورد عیار یکی از مهمترین پارامترهای لازم برای طراحی و تخمین ذخیره در معدن است و روش های متعددی در این خصوص توسعه یافته است. با استفاده از نرم افزار راک ورکس و استفاده از روش عکس فاصله تخمین ذخیره صورت گرفت و در نهایت مقدار ذخیره تقریبی 400 میلیون تن با عیار 0.85درصد محاسبه گردید.

لینک کمکی