فایل ورد (word) مطالعات زمين شناسي و تخمين ذخيره کانسار سرب و روي انگوران با استفاده از روش نزديکترين نقطه (Closest Point)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مطالعات زمين شناسي و تخمين ذخيره کانسار سرب و روي انگوران با استفاده از روش نزديکترين نقطه (Closest Point) دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مطالعات زمين شناسي و تخمين ذخيره کانسار سرب و روي انگوران با استفاده از روش نزديکترين نقطه (Closest Point)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مطالعات زمين شناسي و تخمين ذخيره کانسار سرب و روي انگوران با استفاده از روش نزديکترين نقطه (Closest Point)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مطالعات زمين شناسي و تخمين ذخيره کانسار سرب و روي انگوران با استفاده از روش نزديکترين نقطه (Closest Point) :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : دهمين همايش انجمن زمين شناسي اقتصادي ايران

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

معدن انگوران واقع در شمال غرب ایران و در 121 کیلومتری جنوب غرب استان زنجان در منطقه مرکزی سنندج سیرجان از نوار کوهزایی زاگراس قرار گرفته است. این کانسار یکی از بزرگترین کانسارهای سرب و روی ایران محسوب میشود. در این معدن بخش کربناته،سولفیدی،بخش مخلوط)کربناته و سولفیدی(،بخش آهک دگرگون شده، بخش مرمریت سفید رنگ، بخش شیست فرودیواره وجود دارد. در کانسار انگوران گسلها نقش بسیار مهم و کلیدی در کانی سازی و جهت و امتداد کانی سازی دارند. از دیدگاه ساختاری در منطقه سه گسل در بخشهای شرقی، شمالی و غربی معدن وجود دارد که نقش مهمی در کانی سازی و مهاجرت سیال کانه ساز از عمق به سطح ایفا می کنند. به طور کلی مجموعه کانیهای تشکیل شده طی دو مرحله هیپوژن و سوپرژن تشکیل شده اند. کانیهای فاز هیپوژن شامل اسفالریت و به مقدار کمتر گالن، پیریت و آرسنوپیریت است از مهمترین کانیهای بخش غیرسولفیدی نیز کربنات روی یا اسمیت زونیت است که در دو مرحله طی فاز هیپوژن تشکیل شده است. در این مقاله ضمن مرور تحقیقاتی بر روی زمین شناسی کانسار انگوران به محاسبه ذخیره کانسار انگوران با استفاده از روش نزدیکترین نقطه پرداخته شده است.

لینک کمکی