فایل ورد (word) مطالعات صحرايي و ميکروسکوپي در اسکارن هاي موجود در همبري گرانيتوييد قهرود با سنگ هاي آهکي (شمال غرب اصفهان)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مطالعات صحرايي و ميکروسکوپي در اسکارن هاي موجود در همبري گرانيتوييد قهرود با سنگ هاي آهکي (شمال غرب اصفهان) دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مطالعات صحرايي و ميکروسکوپي در اسکارن هاي موجود در همبري گرانيتوييد قهرود با سنگ هاي آهکي (شمال غرب اصفهان)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مطالعات صحرايي و ميکروسکوپي در اسکارن هاي موجود در همبري گرانيتوييد قهرود با سنگ هاي آهکي (شمال غرب اصفهان)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مطالعات صحرايي و ميکروسکوپي در اسکارن هاي موجود در همبري گرانيتوييد قهرود با سنگ هاي آهکي (شمال غرب اصفهان) :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : دهمين همايش انجمن زمين شناسي اقتصادي ايران

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

گرانیتویید قهرود، اسکارن ها و مرمرهای ناشی از دگرگونی سنگ آهک های کرتاسه در شمال غرب اصفهان و شرق روستای قهرود دیده می شوند. ترکیب اسکارن ها کلسیکی است و از تنوع کانیایی زیادی برخوردار هستند. این اسکارن ها گسترش محدودی دارند و در حاشیه توده نفوذی بصورت پراکنده و یا مجتمع مشاهده می شوند. اسکارن ها به دو صورت درون اسکارن و برون اسکارن وجود دارند. در قسمتی از اسکارن های منطقه کانه زایی آهن به مقدار زیاد و کانه زایی مس به مقدار کمتر دیده می شود. اسکارن های آهن دار (مگنتیت اسکارن) با رنگ تیره از فاصله دور قابل تشخیص هستند. حضور کانه هایی همچون کالکوپیریت،کالکوسیت و مالاکیت در سطح سنگ و وجود گارنت با رنگ های متفاوت از جمله قهوه ای شکلاتی که محتوی مقادیر بالای مس است، نیز نشان دهنده کانه زایی مس در اسکارن های منطقه می باشد. کانی های اسکارن ها شامل کلینوپیروکسن (دیوپسید)، ولاستونیت، اسفن، گارنت، ترمولیت اکتینولیت، وزوویانیت (ایدوکراز)، اپیدوت، کلریت، کلسیت و کوارتز می باشند. در رخساره اولیه تشکیل اسکارن کانی های بدون آب کلینوپیروکسن (دیوپسید)، ولاستونیت، اسفن و گارنت تشکیل شده اند که به طور بخشی و یا کامل توسط فازهای تاخیری آب دار مثل ترمولیت اکتینولیت، وزوویانیت و اپیدوت جایگزین شده اند. علاوه بر مگنتیت، کالکوپیریت،کالکوسیت و مالاکیت، کانه های هماتیت، پیریت، گوتیت و آزوریت و همچنین رگه های کوارتزی و کلسیتی در اسکارن های منطقه دیده می شوند.

لینک کمکی