فایل ورد (word) مطالعه کاني زايي، ساخت و بافت کانسار سرب، روي و مس چاه ميله، شمال شرق انارک (استان اصفهان)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مطالعه کاني زايي، ساخت و بافت کانسار سرب، روي و مس چاه ميله، شمال شرق انارک (استان اصفهان) دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مطالعه کاني زايي، ساخت و بافت کانسار سرب، روي و مس چاه ميله، شمال شرق انارک (استان اصفهان)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مطالعه کاني زايي، ساخت و بافت کانسار سرب، روي و مس چاه ميله، شمال شرق انارک (استان اصفهان)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مطالعه کاني زايي، ساخت و بافت کانسار سرب، روي و مس چاه ميله، شمال شرق انارک (استان اصفهان) :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : دهمين همايش انجمن زمين شناسي اقتصادي ايران

تعداد صفحات :12

چکیده مقاله:

کانسار سرب، روی و مس چاه میله درفاصله ی 25 کیلومتری شمال شرقی انارک در استان اصفهان واقع شده است. از نظر زمین شناسی ساختاری این محدوده در زون ساختاری ایران مرکزی و در بلوک یزد قرار گرفته است. سنگ میزبان اصلی کانسار سنگ های کربناته ی پروتروزوییک بالایی کوه چاه گربه می باشد. واحدهای مختلف منطقه شامل افیولیت ها، کمپلکس چاه گربه، مرمر لاخ، واحد مرغاب و آهک های کرتاسه می باشد. کانه زایی که در نهشته های کربناته واقع شده است شامل گالن، کالکوپیریت، اسفالریت، پیریت و هماتیت، الیژیست، باریت و کانی های ثانویه ی شامل سروزیت، کالکوسیت، مالاکیت،کوولیت، بورنیت، لیناریت، ولفنیت، میمتیت، آتاکامیت، هماتیت و گوتیت می باشد. گالن فراوانترین کانی سولفیدی است. کانه زایی به صورت پرکننده ی فضای خالی، رگچه ای، پراکنده، جانشینی، دسته جارویی، برشی و تیغه ای در درون سنگ میزبان جایگیری کرده است. مطالعات کانه نگاری و سنگ شناسی نشان می دهد که سروزیت و مالاکیت فراوانترین کانی های ثانویه و کلسیت، کوارتز و باریت کانی های باطله را تشکیل می دهند. سنگ اولیه ی شیست های انارک ، شیل بوده است. سیالات دگرگونی آزاد شده بین ذرات رسوبی عناصر را از سنگ های مسیر شست و شو داده ا ند و در طول ساختار ها و شکستگی های منطقه به سمت مناطق کم فشار حرکت نموده و در فضای خالی درون سنگ های کربناته به دام افتاده و ته نشین شده اند. با توجه به شواهد کانی شناسی، ساخت و بافت و منشا سیالات درگیر این کانسار از نوع کانسا رهای حاصل از دگرگونی می باشد.

لینک کمکی