فایل ورد (word) مقايسه نتايج پردازش هاي RBD و MNF بر روي داده هاي بازتابي ASTER در جنوب غرب اردستان، اصفهان

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مقايسه نتايج پردازش هاي RBD و MNF بر روي داده هاي بازتابي ASTER در جنوب غرب اردستان، اصفهان دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مقايسه نتايج پردازش هاي RBD و MNF بر روي داده هاي بازتابي ASTER در جنوب غرب اردستان، اصفهان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مقايسه نتايج پردازش هاي RBD و MNF بر روي داده هاي بازتابي ASTER در جنوب غرب اردستان، اصفهان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مقايسه نتايج پردازش هاي RBD و MNF بر روي داده هاي بازتابي ASTER در جنوب غرب اردستان، اصفهان :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : دهمين همايش انجمن زمين شناسي اقتصادي ايران

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

منطقه مورد مطالعه در جنوب غرب اردستان اصفهان واقع شده است. ویژگی های واحدهای سنگ شناختی و پوشش گیاهی با استفاده از روش نسبت گیری باند جذب نسبی (RBD) و تبدیل کسر کمترین نوفه (MNF) در دسته داده های بازتابی سنجنده استر مورد ارزیابی قرار گرفته است. در این تحقیق با کمک این داده ها و کاربرد پردازش های RBD و تبدیل MNF، واحدهای سنگی شامل آهک، مارن، رس، شیل و پوشش گیاهی در محدوده مورد مطالعه بارزسازی شدند و سپس نتایج پردازش ها مورد مقایسه قرار گرفت. پردازش ها مشابهت نسبی از تفکیک واحدهای سنگی و پوشش گیاهی نشان داد. این نتایج با مشاهدات صحرایی و میدانی مقایسه شد و صحت پردازش ها مورد ارزیابی قرار گرفت.

لینک کمکی