فایل ورد (word) ملاحظاتي در باره اکتشاف ذخاير روي و سرب با سنگ ميزبان کربناته در ايرانکوه با معرفي معدن زون 5 رومرمر

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

فایل ورد (word) ملاحظاتي در باره اکتشاف ذخاير روي و سرب با سنگ ميزبان کربناته در ايرانکوه با معرفي معدن زون 5 رومرمر دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) ملاحظاتي در باره اکتشاف ذخاير روي و سرب با سنگ ميزبان کربناته در ايرانکوه با معرفي معدن زون 5 رومرمر کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) ملاحظاتي در باره اکتشاف ذخاير روي و سرب با سنگ ميزبان کربناته در ايرانکوه با معرفي معدن زون 5 رومرمر،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) ملاحظاتي در باره اکتشاف ذخاير روي و سرب با سنگ ميزبان کربناته در ايرانکوه با معرفي معدن زون 5 رومرمر :


سال انتشار : 1397تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

ذخیرهمعدن روی سرب سولفیدی با سنگ میزبان کربناته زون 5 رومرمر با 3800000 تن ذخیره با عیار مجموع سولفور روی و سرب 3.8% در یال شمالی رشته کوه ایرانکوه در 20 کیلومتری جنوب غرب اصفهان در کمربند متالوژنی روی و سرب اصفهان ملایر قرار دارد. زمین شناسی منطقه شامل سنگهای شیلی ژوراسیک و سنگهای کربناته کرتاسه می باشد. کانی شناسی این ذخیره ساده و شامل اسفالریت، گالن، پیریت و تترایدریت (به مقدار کم) می باشد. فراوانی نسبی عناصر در افق B خاک معدن زون 5 رومرمر در ارتباط مستقیم با سنگ میزبان و ذخایر معدنی می باشد. عناصر موجود در هاله ژیوشیمیایی ثانویه این منطقه معدنی به سه دسته با فراوانی بالا، عناصر اصلی و عناصر فرعی تقسیم بندی شده اند. مقدار داده های IP برداشت ژیوفیزیکی الکتریکی با آرایه مستطیلی توسط متغیرهای حاکم بر ژیومتری و کانی شناسی کنترل می شود.

لینک کمکی