فایل ورد (word) بررسي رابطه بين تمرکز مالکيت و کيفيت سود در شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي رابطه بين تمرکز مالکيت و کيفيت سود در شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي رابطه بين تمرکز مالکيت و کيفيت سود در شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي رابطه بين تمرکز مالکيت و کيفيت سود در شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي رابطه بين تمرکز مالکيت و کيفيت سود در شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران :


سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : همايش بين المللي جامع حسابداري ايران

تعداد صفحات :17

چکیده مقاله:

بیان مسیله:کیفیت سود زمانی مطرح می شود که تحلیل گران مالی تعیین کنند، تا چه میزان سود خالص گزارش شده، منعکس کننده سود واقعی است. برداشت عموم سرمایه گذاران از مفهوم سود واقعی، سود حاصل از عملیات عادی است که قابل تکرار در سال های مالی آتی و ایجادکننده جریان های نقدی باشد. هدف از این تحقیق بررسی رابطه بین تمرکز مالکیت و کیفیت سود در شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران می باشد. روش نحقیق: این تحقیق به لحاظ روش کاربردی است. اطلاعات به دو روش کتابخانه ای و میدانی جمع آوری شده اند. جهت تحلیل فرضیه های تحقیق داده های آماری نمونه ای 127 شرکت از مجموعه شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران ،طی یک دوره زمانی 6 ساله بین سال 1389 تا سال 1394 جمع آوری شده و به روش داده های ترکیبی با استفاده از مدل های رگرسیونی مورد بررسی قرار گرفته است. به منظور انجام محاسبات و آماده نمودن داده ها به اطلاعات مورد نیاز تحقیق و همچنین تجزیه و تحلیل آنها، از نرم افزارهای Excel و Eviews9 استفاده شده است. نتیجه گیری: نتایج تحقیق نشان می دهد که شرکت های دارای مالکیت متمرکز، درآمد و زیان خود را به طور نامتقارانه تشخیص می دهند. شرکتهای با مالکیت متمرکز دارای محافظه کاری بیشتر می باشند از این رو فرضیه پژوهش تایید می شود.

لینک کمکی