فایل ورد (word) بررسي امنيت در سکونتگاه هاي غيررسمي و تاثير آن بر توسعه پايدار شهري مطالعه موردي: محله فلک الدين (شهر خرم آباد)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي امنيت در سکونتگاه هاي غيررسمي و تاثير آن بر توسعه پايدار شهري مطالعه موردي: محله فلک الدين (شهر خرم آباد) دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي امنيت در سکونتگاه هاي غيررسمي و تاثير آن بر توسعه پايدار شهري مطالعه موردي: محله فلک الدين (شهر خرم آباد)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي امنيت در سکونتگاه هاي غيررسمي و تاثير آن بر توسعه پايدار شهري مطالعه موردي: محله فلک الدين (شهر خرم آباد)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي امنيت در سکونتگاه هاي غيررسمي و تاثير آن بر توسعه پايدار شهري مطالعه موردي: محله فلک الدين (شهر خرم آباد) :


سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : دومين همايش ملي معماري، فرهنگ و مديريت شهري

تعداد صفحات :16

چکیده مقاله:

در سالهای اخیر، غیررسمی شدن مسکن شهری و ناامنی مالکیت توجه بسیاری از سازمانهای جهانی را به خودجلب کرده و منجر به ایجاد مطالعات وجریانهای فکری جدیدی در زمینه ارتقاء امنیت تصرف شده است . اینپژوهش با رویکردی توصیفی – تحلیلی، از طریق مطالعات میدانی و کتابخانه ای، با استفاده از مدل تحلیل استراتژیک swot به تجزیه و تحلیل امنیت در محله فلک الدین )شهر خرم آباد( می پردازد و سپس آن را ارزیابی نموده و راهبردهای استراتژیک را بیان می داریم. ساکنان آماری در بردارنده ساکنان بافت حاشیه ای - محله فلک الدین )شهر خرم آباد( به میزان 9456 می باشند. در تجزیه و تحلیل کارشناسی مدل سوات از 30 نفر کارشناس نیز بهره گرفته شده است. دو نوع پرسش نامه طراحی شد: پرسش نامه اول مربوط به سرپرستان خانوارهای ساکن در محله فلک الدین )تعداد پرسشنامه 350 ( و پرسش نامه دوم مربوط به متخصصین می باشد سپس با استفاده از مدل )سوات(، نقاط قوت، ضعف، فرصت ها و تهدیدها بررسی شده و در نهایت راهکارهای رسیدن به چشم انداز ارایه می شود. نتایج حاصل نشان می دهد کهدر بین راهبردهای مورد بررسی نیز مهم ترین راهبردها دربردانده مشارکت دادن مردم در طرح ها، که عدم توجه به خواسته های مردم در هر امری عدم عدالت در امور را سبب می شود و مشارکت مردم در طرح ها نشان دهنده توجه مسولین به خواسته ها و نیازهای آنها می باشد.

لینک کمکی