فایل ورد (word) بررسي تاثيراستفاده از آکروتايل در پايداري و معماري اکولوژيک مناطق معتدل و مرطوب ايران( نمونه موردي استان مازندران)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي تاثيراستفاده از آکروتايل در پايداري و معماري اکولوژيک مناطق معتدل و مرطوب ايران( نمونه موردي استان مازندران) دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي تاثيراستفاده از آکروتايل در پايداري و معماري اکولوژيک مناطق معتدل و مرطوب ايران( نمونه موردي استان مازندران)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي تاثيراستفاده از آکروتايل در پايداري و معماري اکولوژيک مناطق معتدل و مرطوب ايران( نمونه موردي استان مازندران)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي تاثيراستفاده از آکروتايل در پايداري و معماري اکولوژيک مناطق معتدل و مرطوب ايران( نمونه موردي استان مازندران) :


سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : دومين همايش ملي معماري، فرهنگ و مديريت شهري

تعداد صفحات :13

چکیده مقاله:

اقلیم یک منطقه در معماری ان منطقه نقش تعیین کنندهای را ایفا میکند به گونه ای که با در نظر گرفتن ان در معماری میتوان کاهش قابل توجهی را در مصرف انرژی ساختمانها مشاهده کرد. در گذشته تاثیر این امر در معماری ایرانی قابل مشاهده میباشد. در شمال ایران اقلیم بر نحوه جهت گیری، فرم ساختمان ها، نوع مصالح و حتی ابعاد بازشو ها تاثیرگذار بوده و باعث کاهش مصرف انرژی بوده است. این امر باعث به وجود امدن معماری بومی و پایدار و به طور کلی معماری سازگار با اقلیم در مناطق معتدل و مرطوب ایران و به خصوص مازندران شده بود. روش هایی که امروزه میتوان با در نظر گرفتن انها در معماری مدرن به پیشرفت مطلوبی در حوزه انرژی و معماری اکولوژیک دست یافت. میتوان به جایگزینی مصالح جدید سقف ها با مصالح گذشته انها اشاره کرد که آکروتایل یکی از این مصالح است. از ویژگی های آکروتایل میتوان به -1: آسان بودن گردش هوا-2 قابلیت ضد آب بودن-3سبک بودن -5عایق حرارت وصوت بودن اشاره کرد. این ماده در استان مازندران در دسترس میباشد و میتوان از ان در ساختمان ها بهره برد و هزینه بیشتر ان نسبت به مصالح سنتی در بلند مدت قابل توجیح میباشد.

لینک کمکی