فایل ورد (word) سنجش و ارزيابي کيفيت مسکن در جهت بهبود کيفيت زندگي بافت فرسوده شهري مطالعه موردي: شهر بروجرد ناحيه 4

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) سنجش و ارزيابي کيفيت مسکن در جهت بهبود کيفيت زندگي بافت فرسوده شهري مطالعه موردي: شهر بروجرد ناحيه 4 دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) سنجش و ارزيابي کيفيت مسکن در جهت بهبود کيفيت زندگي بافت فرسوده شهري مطالعه موردي: شهر بروجرد ناحيه 4  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) سنجش و ارزيابي کيفيت مسکن در جهت بهبود کيفيت زندگي بافت فرسوده شهري مطالعه موردي: شهر بروجرد ناحيه 4،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) سنجش و ارزيابي کيفيت مسکن در جهت بهبود کيفيت زندگي بافت فرسوده شهري مطالعه موردي: شهر بروجرد ناحيه 4 :


سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : دومين همايش ملي معماري، فرهنگ و مديريت شهري

تعداد صفحات :13

چکیده مقاله:

فرسودگی واقعیتی است که تاکنون بیش تر شهرهای باسابقه و تاریخی ایران، تحت تاثیر آن قرار گرفته اند. آنچه مسلم است، دراین گونه شهرها این مساله، رشد بافت شهری را مختل کرده و به پیرامون سوق می دهد. بنابراین افزون بر نابودی بافتهای درونی وباسابقه شهری، هزینه های هنگفتی را ایجاد و بافت های نوظهور را برشهر تحمیل می کند. این پژوهش با رویکردی توصیفی تحلیلی، از طریق مطالعات میدانی و کتابخانه ای، با استفاده از مدل تحلیل استراتژیک swot به تجزیه و تحلیل وضع موجود بافت فرسوده ناحیه 4 و میزان ارزیابی کیفیت مسکن در بهبود کیفیت زندگی پرداخته×است. نتایج×حاصل×نشان×می دهد×که ×عوامل داخلی و خارجی بر کیفیت مسکن در ناحیه 4 شهر بروجرد تاثیری بس بسزا داشته و باعث گردیده که این ناحیه از نظر کیفیت مسکن در جهت مطلوبی رشد نداشته و بایستی با مشارکت مردم و حمایت مسیولین امر به این ناحیه توجه خاصی نمود تا بتوان زمینه را در جهت کیفیت زندگی مطلوب برای ساکنین فراهم نمود.

لینک کمکی