فایل ورد (word) مناسب سازي محيط ودسترسي فضاها براي جانبازان و معلولين ومقايسه قوانين وضوابط موجود با طراحي فراگير

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مناسب سازي محيط ودسترسي فضاها براي جانبازان و معلولين ومقايسه قوانين وضوابط موجود با طراحي فراگير دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مناسب سازي محيط ودسترسي فضاها براي جانبازان و معلولين ومقايسه قوانين وضوابط موجود با طراحي فراگير  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مناسب سازي محيط ودسترسي فضاها براي جانبازان و معلولين ومقايسه قوانين وضوابط موجود با طراحي فراگير،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مناسب سازي محيط ودسترسي فضاها براي جانبازان و معلولين ومقايسه قوانين وضوابط موجود با طراحي فراگير :


سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : دومين همايش ملي معماري، فرهنگ و مديريت شهري

تعداد صفحات :16

چکیده مقاله:

آنچه در این تحقیق مورد نظر بود تعریف معلولیت بیشتر ازجنبه جسمی وحرکتی وارتباط آن با معماری وسرآغاز شناخت حقوق این طیف از افراد که در گذشته مورد بی مهری قرار گرفته ودسترسی آنان در طراحی واجرای ساختمان ومحیط های شهری نادیده گرفته میشد. با رشد وآگاهی انسان واذعان به اینکه افراد معلول همانند دیگر انسانها دارای حقوق یکسان میباشند درموارد مرتبط با معماری و شهرسازی قوانین متعدد ودر حال تعالی به تصویب رسیده ودرحال حاضر شناخت واهمیت موضوع مشخص گردیده است. رعایت ضوابط ومقررات مصوب دسترسی معلولین به بنا ومحیط شهری در کشور ما در حال افزایش است .نکته حایز اهمیت در مقاله ،طی مسیر و بروز رسانی قوانین بسوی همگانی شدن معماری میباشد. فرایند انطباق معماری با وضعیت جسمانی معلولان باید فراگیر شده وهیچ کدام از افراد جامعه احساس تبعیض در استفاده از محیط ومعماری را نداشته باشند. اطلاعات این تحقیق به روش تحلیل وتوصیفی) وبا استناد به مطالعات کتابخانه ای جمع آوری گردیده است.

لینک کمکی