فایل ورد (word) نقش مديريت شهري در ارتقا محيط زيست شهر با استفاده از مدل swot (نمونه موردي : شهر خرم آباد ؛ محله درب دلاکانه)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) نقش مديريت شهري در ارتقا محيط زيست شهر با استفاده از مدل swot (نمونه موردي : شهر خرم آباد ؛ محله درب دلاکانه) دارای 20 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) نقش مديريت شهري در ارتقا محيط زيست شهر با استفاده از مدل swot (نمونه موردي : شهر خرم آباد ؛ محله درب دلاکانه)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) نقش مديريت شهري در ارتقا محيط زيست شهر با استفاده از مدل swot (نمونه موردي : شهر خرم آباد ؛ محله درب دلاکانه)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) نقش مديريت شهري در ارتقا محيط زيست شهر با استفاده از مدل swot (نمونه موردي : شهر خرم آباد ؛ محله درب دلاکانه) :


سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : دومين همايش ملي معماري، فرهنگ و مديريت شهري

تعداد صفحات :20

چکیده مقاله:

محله درب دلاکانه در ناحیه 5 شهر خرم آباد واقع شده که یکی از محلات بافت فرسوده حاشیه شهر محسوب می شود با وجود قدمت تاریخی که در شهر خرم آباد دارد . این مقاله سعی دارد با توجه به اهمیت مسایل بهداشتی، ایمنی و محی ط زیستی محله درب دلاکانه شهر خرم آباد، در قالب مدیریت یکپارچه به دنبال سنجش وضعیت بهداشت، ایمنی و محیط زیست محله ، را با نقش مدیریت شهری بیان کند. هدف از این تحقیق تلاشی در جهت افزایش آگاهی از موضوع کیفیت بهداشت و ایمنی در توسعه محله ای به وسیله مسیولین شهری خرم آباد می باشد. روش تحقیق از نوع هدف، توسعه ای- کاربردی و از نظر ماهیت و روش، از نوع تحقیقات توصیفی- تحلیلی ومیدانی است. یافته های پژوهش با مدل swot با حجم نمونه 30 نفرساکنین و نخبگان و مدیران شهری می باشد . نتیجه بدست آمده نشان می دهد : جمع امتیاز ماتریس ارزیابی در عوامل داخلی( نقاط قوت و ضعف) 1/4 و عوامل خارجی(فرصت و تهدید) 1/41 می باشدکه کمتر از 2/5 است که نشان دهنده غلبه نقاط ضغف بر قوت و غلبه نقاط تهدید بر فرصت نقش مدیریت شهری در ارتقا کیفیت بهداشتی و ایمنی شهر ، محله درب دلاکانه واقع در شهر خرم آباد و در این حالت استراتیژی حاصل این مدل در موقعیت تدافعی((wt قرار دارد، واین ازنظر عوامل زیست محیطی و ایمنی در موقعیت خوبی قرار ندارند وکارشناسان امورشهری هم بی تفاوت به این موضوع می باشند .

لینک کمکی