فایل ورد (word) بررسي آزمايشگاهي نسبت باربري کاليفرنيا (CBR) براي خاک رس تثبيت شده با آهک و پودر شيشه ضايعاتي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي آزمايشگاهي نسبت باربري کاليفرنيا (CBR) براي خاک رس تثبيت شده با آهک و پودر شيشه ضايعاتي دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي آزمايشگاهي نسبت باربري کاليفرنيا (CBR) براي خاک رس تثبيت شده با آهک و پودر شيشه ضايعاتي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي آزمايشگاهي نسبت باربري کاليفرنيا (CBR) براي خاک رس تثبيت شده با آهک و پودر شيشه ضايعاتي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي آزمايشگاهي نسبت باربري کاليفرنيا (CBR) براي خاک رس تثبيت شده با آهک و پودر شيشه ضايعاتي :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : پنجمين کنفرانس ملي مهندسي عمران، معماري و توسعه شهري

تعداد صفحات :16

چکیده مقاله:

خاک های رسی غالبا دارای مشکلاتی از جمله نشست زیاد ، مقاومت برشی پایین و دشواری تراکم می باشند. از این رو تثبیت رس ها با استفاده از مواد افزودنی مختلف همواره مورد توجه محققین و مهندسین فعالیت های عمرانی و عملیات خاکی بوده است. از سوی دیگر امروزه استفاده از مواد ضایعاتی در تثبیت خاک ها با توجه به اقتصادی بودن طرح نسبت به افزودنی های اولیه و سنتی رایج شده است. در این پژوهش، پودر شیشه ضایعاتی بدست آمده از ضایعات شیشه بری ها برای تثبیت خاک رس همراه با آهک مورد استفاده قرار گرفت. پودر شیشه ضایعاتی با خاک رس و آهک ترکیب و تاثیرهای استفاده از این ترکیب در خاک ریز دانه رسی (CL) در آزمایشگاه بررسی شد. نمونه های خاک در حالت طبیعی و زمانی که با 10درصد آهک و 4 ، 8 و12 درصد وزنی پودر شیشه ضایعاتی ترکیب شدند، برای آزمون های آزمایشگاهی نسبت باربری کالیفرنیا (CBR) مورد استفاده قرار گرفت. نتایج بدست آمده نشان داد که بهینه ترین ترکیب همان ترکیب، خاک 10 + درصد آهک + 4 درصد پودر شیشه می باشد که این ترکیب مقدار CBR خاک را از 27/73 به 75/91 درصد تغییر داد و همچنین پایداری زمین زیر پی بر اساس طبقه بندی CBR از از پایداری خوب به پایداری بسیار عالی رسید.

لینک کمکی